Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wielki powrót na rynek motoryzacyjny: Polacy wyprodukują swój pierwszy samochód elektryczny - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Łukasz Ch Ikett Personalpartner Onty_Ja_Gabriel_3. asiulawawroszek (581 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Jaki to będzie miało sens, silniki baterie i pozostałe podzespoły będą od zagranicznych dostawców. Polska infrastruktura energetyczna jest w fatalnym stanie, prąd drożeje działają głównie elektrownie węglowe na które UE nakłada coraz większe wymogi jeszcze jakby nadwyżki energii w Polsce były żeby darmowym ładowaniem ludzi zachęcić. Pierwsze niech atomówka w Polsce stanie później wdrożyć ideę elektromobilności. Zwykły Kowalski nawet nie pomyśli o takim samochodzie. Chcieli motoryzacji państwowej mogli pomyśleć o jakiś w miarę tanich bęzyniakach. Dacia taniością podbiła Europe. Jest fabryka są maszyny zainwestować w modernizacje by produkt wyszedł w miarę nowoczesny, utwożyć kilka punktów salon-serwis zachęcić potencjalnego klienta i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
HM ......... myslalem ze pierwszym polskim byl melex. Cale zycie czlowiek sie uczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Ach I znownu ten grafen sie komus na leb rzucil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Klaudiusz Lipiński
(Klaudiusz Lipiński)
Wiking
Tani diesel dla Kowalskiego. 1.4-1.7 CDTI, obniżka akcyzy paliwa i ja mam gdzieś elekrtomobilnosc z obrazka. Brak sieci, ograniczenia w produkcji CO, czyli zamykanie kopalni, brak zastępstwa w źródłach energii odnawialnej! Fajnie byłoby mieć samochody częściowo wolne od nieudolnych mechaników samochodowych, ale my nie umiemy ogarnąć rynku samochodów napędzanych na zwykłe paliwo, brak nam kultury osobistej by nie zastawić miejsca przeznaczonego dla auta elektrycznego... Ach, niczym u Lema, może kiedyś!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok