Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Produkowane w Norwegii i w pełni wegetariańskie: nowe nuggetsy mogą podbić Europę - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
Hehe co za brednie. Lepiej przyje...ać głową w ścianę niż czytać te wypociny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Jak slysze ze ktos jest wegetarianinem to (za przeproszeniem) uj mnie strzela!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
Cyt:"*warzywny kotlet*ziemniaki, ciecierzyca, marchewka, kalafior, brokuł, kukurydza i cebula – wszystko usmażone w ryżowej panierce."
Rozumiem, ze warzywny kotlet mialby byc zdrowy, ale od kiedy dania smażone są zdrowe..???
Ciekawe jaki dietetyk wymyslil "zdrowe smazone" warzywne kotlety.?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Sagan
(karmangase)
Wiking
powiedzial poloczek jak slysze ze ktos jest wegatarianinem.....pustakowo straszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
No to jakto takto? W Polsce sie to nie przyjmie. Janusz musi jesc golonke 5-kilowa i popijac 10 litrami piwa. Wegetarianskie dania sa wedlug famy tylko dla ludzi politycznie i orientacyjnie podejrzanych.
Precz z lapami od polskich miesnych hamburgerow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Satan napisał:
No to jakto takto? W Polsce sie to nie przyjmie. Janusz musi jesc golonke 5-kilowa i popijac 10 litrami piwa. Wegetarianskie dania sa wedlug famy tylko dla ludzi politycznie i orientacyjnie podejrzanych.
Precz z lapami od polskich miesnych hamburgerow.


I zasmażka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Arno napisał:
Norweska kuchnia to indyjskie restauracje Nikt nie je norweskiego jedzenia moze poza pepes pizza Wszyscy jedza w indyjskich i tjskich restauracjach rzadziej w chinskich a polacy jak toPolacy w domu Ja nie wiem z czego to wynika ze Polacy jedza w domu To wynika ze skastwa czy raczej taka tradycja Ja jestem international wiec nigdy nie jem w domu zawsze w restauracji

Chyba jednak z tradycyjnego skapstwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Takie chipsy sie w Polsce nie przyjma: 500+ na krowe jest tego wyrazem 100+ na swinie to nie wiem co to jest ale to smieszne. A moze to forma rownouprawnienia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Arno napisał:
Norweska kuchnia to indyjskie restauracje Nikt nie je norweskiego jedzenia moze poza pepes pizza Wszyscy jedza w indyjskich i tjskich restauracjach rzadziej w chinskich a polacy jak toPolacy w domu Ja nie wiem z czego to wynika ze Polacy jedza w domu To wynika ze skastwa czy raczej taka tradycja
Może otwierać polską knajpę w Nor? Może wtedy by jedli poza domem? Dobry pomysł na interes mi właśnie podsunąłeś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok