Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3 Posty
MB MB
(Oshin)
Wiking
Kto Wam zabrania zrobić układ zbiorowy i podnosić zarobki co rok? Zapomniałem. Najlepiej żeby ktoś to zrobił a wszyscy będą siedzieć cicho.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Oshin napisał:
Kto Wam zabrania zrobić układ zbiorowy i podnosić zarobki co rok? Zapomniałem. Najlepiej żeby ktoś to zrobił a wszyscy będą siedzieć cicho.

Jeszcze żeby siedzieli cicho to by było pół biedy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...dla inteligentnych inaczej wklejam mój wczesniejszy wpis w obronie klasy robotniczej
za który otrzymałem prawie 70 minusów
...miłej lektury
...Ps. warto przeczytać minimum 2 razy i pomyśleć

...do negatywnie zakręconych
...nie chcecie ,żeby pracownikom było lepiej?
..wg mnie to wszystkie vaske damer powinny was minusować
..budowlancy równieź
...pierwszy stawiam wam minusa!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
pozytywnazołza napisał:
W takim "bogatym" kraju pojawiają sie strajki...??
biednieje i wieje w skandynawi..


O biedzie w Skandynawii nie słyszałam, a wiatr jest cudowny! Nic tylko stawiać żagle i płynąć. To piękne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
ref. Czy osoby poniżej nie wiedzą nic o negocjacjach pomiędzy LO a NHO? Takie negocjacje są co dwa lata. Od wczoraj są Państwo w Norwegii?
Może i nie od „wczoraj” ale jak się tyra 12/7 to trudno się zorientować co jest grane. Poza tym i we własnym kraju niewiele wiedza kto to jest Biedroń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michal Laks
(michal 80)
Wiking
Nie jestem w 100% pewny ale raczej co roku sa przeprowadzane negocjacje miedzy LO a NHO,takie male sprostowanie.Kazdego roku LO chce wywalczyc dogodniejsze warunki dla czlonkow LO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
TomaszLenartowicz napisał:
ref. Czy osoby poniżej nie wiedzą nic o negocjacjach pomiędzy LO a NHO? Takie negocjacje są co dwa lata. Od wczoraj są Państwo w Norwegii?
Może i nie od „wczoraj” ale jak się tyra 12/7 to trudno się zorientować co jest grane. Poza tym i we własnym kraju niewiele wiedza kto to jest Biedroń.



....w Polsce to właściwie związkòw zawodowych brak a Solidarność to się niektòrym bardzo źle kojarzy....
...Ps. no właśnie czym się w Pl zajmuje Solidarnošć?...bo napewno nie walką o płace?...moźe za utrzymaniem przywilejow ..tylko czyich?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
TomaszLenartowicz napisał:
ref. Czy osoby poniżej nie wiedzą nic o negocjacjach pomiędzy LO a NHO? Takie negocjacje są co dwa lata. Od wczoraj są Państwo w Norwegii?
Może i nie od „wczoraj” ale jak się tyra 12/7 to trudno się zorientować co jest grane. Poza tym i we własnym kraju niewiele wiedza kto to jest Biedroń.

....w Polsce to właściwie związkòw zawodowych brak a Solidarność to się niektòrym bardzo źle kojarzy....
...Ps. no właśnie czym się w Pl zajmuje Solidarnošć?...bo napewno nie walką o płace?...moźe za utrzymaniem przywilejow ..tylko czyich?

Czlowiek to jedynie sie solidaryzuje z wiekiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Planowałem wrócić do NO na wiosnę, ale coś mi powoli się oddechciewa. W budowlance mam na rękę 25 zł/h. Ok 5000 zł na miesiąc. Za te pieniądze da się spokojnie żyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok