Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zwykła próchnica czy już zaniedbanie? Dentyści zgłaszają Barnevernet coraz więcej dzieci - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Łukasz Ch KonkoN (508 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Moje dzieci miały problemy z zębami we wczesnym etapie , mleczaki "Muszę to zgłośic..." moja reakcja (byłem wściekły , moje dzieci myją zęby regularnie, jestem bardzo surowy dla nich jeśli chodzi higienę osobistą, to chyba normalne ) Powiedziałem po prostu "Jeśli musisz ...zgłaszaj ..."....jakiś rok albo dwa przy kolejnej wizycie pani dentystka nagle stwierdziła ..."A to jednak próchnica chroniczna..." cokolwiek to znaczy! To chore jak rodzice w tym "nowoczesnym" kraju są traktowani....a potem zdziwienie że ludzie nie chcą mieć dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 38  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Nie znam się na stomatologi, ale pierwszy syn nie przepadał za słodyczami myliśmy mu żeby regularnie i miał pruchnice, drugi syn uwielbia słodycze, myjemy mu zeby regularnie i ma piękne zeby. Znam takich co prawie wcale nie myli i nie musieli do dentysty chodzić. Chyba po wielu latach studiów powinno się wiedzieć ze duzo od genów zależy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok