Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Kragero napisał:
Nav zadzwonił do mnie ze ma dla mnie prace. Praca Drwal przy wycince drzew w moich rejonach . Dobra praca i zarobki. Ale okazało sie ze szef tej firmy zatrudnil z Polski 25 drwali bo w Telemarku brak dobrych drwali. Nav mi powiedzial ze niestety nie ma tam dla mnie pracy. Facet Norweg ktory Polakow zadrudnil mowi ze Polacy sa najlepsi
No to dlaczego ciebie jako Polaka nie zatrunil?
I ciekawe, czy Polacy byliby najlepsi, gdyby musial im placic tyle samo co Norwegom?

Na finn i w NAV pelno ogloszen na juz osadzone stanowiska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Satan napisał:
napisał:
Ja tam nie wiem. Ja pracuje tylko dla przyjemnosci
A ze mi jeszcze zato placa to przyjemnosc jest podwojna.

No popatrz, ja mam nieomal podobnie. Pracuje z nudow, bo w koncu ile po mojej wiosce sie mozna szendac?
Placa mi lepiej niz dobrze, bo w koncu swoj honor mam i nie moge pieniedzy zony wydawac.


UUUUUUUUUUU Wyrazy uznania. Nie uzywanie pienidzy zony to najwyzszy poziom sztuki zapobiegania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Eliza wiem wiem wlasnie tak bylo w tym przypadku z góry wiedzial kogo zatrudni ale musial tac ogloszenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Ja juz im od dawna nie zabieram pracy. Nie musza mi za to dziekowac.

Jednakze problem lezy gdzie indziej. 220 nok ktore mi oferuja jako inzynierowi sa dla mnie nieoplacalne. To rownowartosc 30k € na reke/rok, tyle mam obecnie w Holandii.

Oni musza szkolic swoich, bo nie znajda wystarczajacej ilosci glupich, zeby przyjechali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

()
Stały Bywalec
Cienkim inzynierom to tak placa Porzadnym to placa 600-700/t
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Cyrat Cyberat
(cyrat)
Wiking
high octane: 220 nok to zarabia u mnie pracownik przy pracach wykończeniowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Mariusz 1901
(Mariusz2204)
Nowicjusz
fajnie ze wymienili nas na pierwszym miejscu i pozostałuch też,widać kto pracuje w Norwegii szkoda tylko że nie potrafją wymienić tych krajów którzy przyjechali i siedzą na socjalju i oni są OK a my nie bo zabieramy prace norwegom. he he
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Oj, oj, oj Cmentarze sa pelne takich niezastapionych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok