Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

reklama | kup tutaj »
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
3 Posty
Radosław Nowacki
(ramollo)
Wiking
Zgadza się, jesteśmy tu w Norwegii i musimy przestrzegać prawa norweskiego ale czy Barnevernet to organizacja ponad wszystkim ? Chore zjawisko. Przecież jeżeli rodzice danego dziecka nie mówią po norwesku czy angielsku to przecież też mają prawo do tłumacza.
Miałem z tą instytucją doczynienia i mogę śmiało powiedzieć ,że jest to MAFIA bardzo dobrze zorganizowana i w dodatku legalna. Kiedy inne państwa się przeciwstawią ?
Dodam jeszcze tylko,że gdyby to dotyczyło Konsula z muzułmańskiej społeczności to Oslo już by płonęło a policja miałaby pełne ręce roboty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 72  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Emilia Lidka Rudnicka
(EmiliaLidkaRudnicka)
Wiking
Pan Konsul Sławomir Kowalki to wspaniały człowiek. Miałam okazję poznać osobiście. Pomaga Polakom w trudnych sytuacjach a zwłaszcza w tych bardzo trudnych. Pokażmy klasę i stańmy wszyscy murem za naszym Konsulem. Pozdrawiam serdecznie Pana Sławka i mam nadzieje, że jeśli to możliwe to owocnej współpracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 53  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
xxx yyy
(sagan)
Nowicjusz
"...Czekamy też na oficjalne stanowisko Ministerstwa Spraw Zagranicznych, które do tej pory nie udziela informacji w sprawie konsula Kowalskiego...."
No i jest odpowiedz polskiego ministra.Ja jestem z niej dumny.A w skrocie chodzi o to,ze Czaputowicz ostrzegł Norwegów, iż jeżeli polski konsul zostanie wydalony z Norwegii, to samo się stanie z norweskim konsulem i zostanie wydalony z Polski.Brawo Panie Ministrze !

www.tv2.no/a/10366301/?fbclid=IwAR14fjfB...wuRJ-sSOjt5ZrZ-lLRZY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
56 Postów
sobek22
(sobek22)
Nowicjusz
O komentarz oraz informacje, na jaką podstawę prawną powoływali się funkcjonariusze w sytuacji widocznej na nagraniu poprosiliśmy biuro prasowe norweskiej policji.

npi co odpowiedziala policja ,moze przedstawila pisemne oswiadczenie wszystkich wlascicieli spolek bedacych akcjonariuszami hamar sentrum as?
Autorzy zażaleń twierdzili również, że Kowalski utrudniał im wykonywanie obowiązków zawodowych.

no tego jestem pewien ze i utrudbil bezkarne wykonywanie obowiazkow zawodowych
wystarczy ze patrzy im na rece
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
sobek22
(sobek22)
Nowicjusz
Norwegia łamie porozumienia międzynarodowe! Skandaliczne zachowanie norweskiej policji, która naruszyła nietykalność polskiego konsula. To trzeba zobaczyć! - napisała na Twitterze posłanka Anna Siarkowska.

Sprawę skomentowali także Tymoteusz Zych i Jerzy Kwaśniewski z Ordo Iuris.
- Działania konsula Stanisława Kowalskiego nie tylko nie wykraczały poza przysługujące mu uprawnienia, ale stanowiły realizację jego obowiązków, do których należy udzielanie pomocy polskim obywatelom w państwie przyjmującym

- napisał na Twitterze Zych.
- To bezpośrednie naruszenie gwarantowanego prawem międzynarodowym statusu konsula, jego prawa do porozumiewania się z polskimi obywatelami i jego nietykalności osobistej

- dodał Kwaśniewski.


a i jak cytujecie to nie cytujcie wybiorczo jak TVN ,wiem ze to ciezko w Gdanki bastinie PO


ERRATA DO WYPOWIEDZI JANUSZA SIBORA
Prawo międzynarodowe ma wyższość nad prawem krajowym. Także jeżeli ustawy norweskie i „Police Law” o których mówi na video norweski policjant są sprzeczne z Konwencją Wiedeńską i Ius Cogens w ten sposób że uniemożliwiałyby realizację art. 63 KW63 to takie prawo kraj musi zmienić.

Zastanawiający błąd wynikający z wybiórczego cytowania konwencji.

Tymczasem Konwencja dodaje że ustawy "powinny umożliwiać pełną realizację celów, którym służą prawa przyznane na podstawie niniejszego artykułu"

Kolejny błąd.
"Proszę nie mylić immunitetu dyplomatycznego z konsularnym"?

Minimum rzetelności pozwala stwierdzić, że w tej sprawie ma zastosowanie art. 70 Konwencji wiedeńskiej o stosunkach konsularnych - konsulowi przysługiwał immunitet dyplomatyczny!

Tylko Polska winna, tylko Polski nienawidzieć. Byle Polsce dokopać. Idea Sibory.



jAK UMIESZCZACIE LINKA DO TWITTERA Janusz Sibora to musicie wiedziec ze ludzie tam wejda i przeczytaja jaki to marny autorytet i jak latwo obanazyc klamstwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 29  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
sobek22
(sobek22)
Nowicjusz
i jeszcze jeden kamyczek czyli wybiorcze cytowanie i manipulacje



Artykuł 36. konwencji wiedeńskiej, dokladnie opisuje prawa konsula wiec dlaczego cytujecie tylko polowe zdanie z ptk c)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
zabes79
(zabes79)
Wiking
do sobka 22 idz z ta polska polityka do domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok