Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Prragante napisał:
Czy nie jest to po prostu!!!!!!!NACIAGANIE NA KURS JEZYKA WIKINGOW?!?!?!?!?!!?!?!??

czego się drzesz!

Mało kto ma szanse na dobrą prace bez znajomości norweskiego, z samym angielskim bez konkretnego zawodu to jakiś ochłap i trzymanie się jednego pracodawcy jedynie.
Ciekawe czy tak od ręki bez języka zmieniłbyś pracodawce...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Prragante napisał:
KLAMSTWO!!!!!!!!
PRA. W NORWEGII 10 LAT.
OD 8 LAT MIESZKAM NA STALE.
SMIESZNE JEST ZE NIE ZNAM NORWESKIEGO ANI ANGIELSKIEGO.
BARDZO DOBRZE SOBIE RADZE, MAM UMOWE NA STALE /W CIAGU 8 LAT MAM TRZECIA PRACE/ , PRACODAWCA MNIE SZANUJE I BDB ZSRABIAM


Spoko, ja Ci gratuluję. To świetnie że Ci się powodzi, że masz pracę, że zarabiasz na pewno ciężkie pieniądze. Że cieszysz się szacunkiem i poważaniem w firmie. Bo na pewno tak jest.

Świetnie że dobrze się czujesz gdy wyjeżdżasz ze znajomymi z firmy na weekendy na hytę. I fantastyczne sa te długie rozmowy z przyjaciółmi... Bo miałeś takiego farta, że wszyscy u Ciebie w firmie uszanowali twą decyzję, twój patriotyzm i wszyscy... dosłownie wszyscy... każden jeden nauczył się polskiego.

Ja przepraszam Cię, że tak bezczelnie robię sobie z Ciebie żarty, ale doprawdy... Gdy mam do czynienia z człowiekiem który twierdzi że zdobywanie wiedzy [zwłaszcza w takiej sytuacji] jest mu do niczego nie potrzebne, to mogę się zdobyć wyłącznie na cynizm.

Boże, w takich chwilach naprawdę wierzę, że to tylko 2% różnicy w budowie kwasu dezoksyrybonukleinowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Skandynawianka
(Skandynawianka)
Wiking
Jak ktoś ma ochotę poczytać, to napisałam posta na moim blogu na ten temat, jak sytuacja wygląda w 2016 roku w Bergen. skandynawianka.blogspot.no/search/label/Emigracja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Teresa Dalen
(Radosc)
Wiking
Duzo prawdy w tym artykule. Jezyk norweski jak wazny jesli chce sie pracowac i zyc tutaj. To otwiera nowe perspektywy. I mozna sobie samemu radzic ze wszystkimi podaniami i listami od urzedow norweskich, zamiast ciagle biegac i szukac kogos kto zna jezyk i pomoze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(WeronikaSawpol)
Wiking
Angielski to język międzynarodowy, warto zatem go znać, no i łatwiej o pracę znając go. Na przykład w zawodzie spedytora www.eu-transport.pl/kto-to-jest-spedytor/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok