Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

MSZ: zarzuty wobec pracy konsula są nieuzasadnione. Kowalski zostaje do lipca - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Tomasz Szymanski Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Josef Satan sobek22 sebastian_34 veni vidi vici (1941 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu MSZ: zarzuty wobec pracy konsula są nieuzasadnione. Kowalski zostaje do lipca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Swietnie.

Stanac murem za konsulem. Odgrodzic sie od Norwegii murem i zostawic konsula i cala reszte entuzjastow pierwszego sortu za owym murem.

Jakiez to oszczednosci, w USA walczy Trump o pieniadze na mur, a Polacy dobrowolnie chca go zbudowac.

Norwegia bedzie za pare lat wdzieczna.
Ja jestem ZA!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -31  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Papiez mowil: "Nie lękajcie się".
I tak trzymac : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Hahaha ...Satanie i znowu zostałeś ..."niezrozumiany"....dostaniesz kolejną setkę?...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
A A
(Andrzej_Oslo)
Wiking
Odgrodzic sie od Norwegii murem... Nie mam zamiaru by Norwegia za parę miedziakow robila ze mną co chciała. Praca pracą, ale wlasna godność i szczwsliwa rodzina to drugie- zwłaszcza najważniejszej- CAŁA!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 39  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Czytam właśnie jak to powiedzmy "huczy" w Norweskich mediach w komentarzach...i tak jak tu ludzie nie wiedzą jakie obowiązki i prawa ma konsul, znają sprawę z jednego źródła i zabierają głos nie mając kompletnie pojęcia o czy mówią . "Śmieszne to i straszne..."...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Powinien być jak najdłużej i powinien być przykładem dla innych. Tuskowi kiedyś jeden, chyba holenderski polityk powiedział „pieje kogut na kupię gnoju”, nie bronił ani siebie ani narodu („kupy gnoju”) a znany jest z ciętych ripost... Tak się robi karierę w Europie. Jeśli ktoś chce naprawiać zło kończy jak Kowalski. Obrońcy barnevernet i Norwegi chyba mało histori słyszeli na temat tej instytucji. Oni potrafią zabrać dziecko ze szkoły lub przedszkola z powodu jakiejś fantazji, wiele dzieci lubi fantazjować a jak ktoś tego nie rozumie to jest debilem i powinien w szpitalnej izolatce siedzieć a nie ludziom życie niszczyć...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 44  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
I tu jest właśnie, to polskie, bezsensowne „kozaczenie”: w tzw. rządzie polskim jak i wśród Polaków mających problemy z Barnevernet. Nie słucha się, co się do nich mówi, tylko ja wiem swoje i tak zrobię !!!
Barnevernet próbuje najpierw zwrócić uwagę na problem, ostrzega, wskazuje co jest nie tak. Ale kto mi tam będzie mówić ?! Ja wiem lepiej, mam swoje racje, a poza tym nie jest to „ dostatecznie uzasadnione” !!!
To samo się dzieje z konsulem. Nikt mu nie musi mówić jak postępować !!! Chcą go wydalić ? Polski rząd: a właśnie, że zostanie, bo nie jest to „dostatecznie uzasadnione”.
I dojdzie do sytuacji, ze odbiorą mu immunitet, skują w kajdanki i deportują. I wtedy będzie krzyk i zgrzytanie zębów.
Ale nikomu nie przyjdzie do głowy żeby słuchać co się do nich mówi i wyciągać wnioski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -53  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Knap
(SzymonKnap)
Wiking
Ten człowiek pomógł wielu rodzinom w walce o dzieci. W Norwegii dzieci są własnością rządu a nie owocem miłości rodziców. Rodzice to tylko instytucja aby te dzieci wychować i indoktrynować aby były posłuszne i akceptowały władze w 100%
Jeśli ktoś myśli po swojemu i zaczyna się stawiać automatycznie staje się niewygodny i trzeba go usunąć ze społeczeństwa. Nie dotyczy to tylko dzieci ale również nas dorosłych. Mieszkam w Norwegii już prawie 9 lat i nieraz odczułem na własnej skórze arogancję, nietolerancję, niechęć i traktowanie nas jak ludzi drugiej lub trzeciej kategorii. Gorzej niż w faszystowskie Niemcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 38  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wielu Polaków zyskało szacunek pracując tylko 37,5 godz/tyg. a za ekstra godz. zawsze 100%..
... tracac szacunek u rodakow wspolpracownikow ..niestety...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok