Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Zasiłki dla bezrobotnych w Norwegii
Sprawdź
Zasiłki na dzieci w Norwegii
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

500 000 000 koron mniej w budżecie. Podatek od cukru odstrasza klientów - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Mariola G boj fra oszlo Jan Henryk Wachala Łukasz Ch nowy7 Wojciech Łoś mmalina fred96 finanscapital (501 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 500 000 000 koron mniej w budżecie. Podatek od cukru odstrasza klientów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Ten podatek od cukru ma byc rowniez w Polsce wdrożony,zeby ziemia nosila mniej grubasòw z kołyszącą sie na brzuchu oponą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-12  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Głąby
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ciociaklocia
(Ciociaklocia)
Wiking
Niech wszystkie podatki podniosa a niedlugo beda w norwegii tylko desperaci i bramki bo ani nie bedzie pracy ani rozsadnych cen czegokolwiek. A tak na marginesie do polityka Ingolfa Ropstada od kiedy to cukier powoduje cukrzyce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr Wu
(PiotrWu)
Wiking
Noe padatek a walka o jakoś slodyczy. I wystarczy. Niestety slodycze ze Szwecji tak jak w Polsce napakowane są tłuszczem trans.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Malaguti B
(Malaguti)
Wiking
Niech napisza ile traca wplywu kasiory z tytulu mniejszej sprzedazy paliw na rzecz aut elektrycznych za 5 lat bedzie ich 50% na drogach i wtedy to dopiero bedzie dramat. Jak chce sie zarabiac na podatkach to trza je obnizac. Sklepy tez kase robia tylko na wyprzedazach!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolAker
(PolAker)
Wiking
Tak jak by to tylko cukier był powodem otyłości hahaha

Żeby okradać społeczeństwa zawsze oficjalnie podaje się jakaś powód że niby w trosce o np. zdrowie ludzi albo bezpieczeństwo.

Różne są metody wyciągania pieniędzy od ludzi.
Weźmy na ten przykład ataki terrorem
Można pozwolić na większe kontrolę jednostki jeśli istnieje zagrożenie atakiem terrorystycznym oraz wprowadzić więcej służb ochrony które kosztują sporo tak więc podatki idą na ochronę ludzi i kontrolę.

Problem z otyłością hahaha a co z plastikowymi butelkami, i opakowaniami żywności w plastiku, aluminiowe puszki też spoko regulatory w żywności które powodują hamowanie wchłaniania się witamin przez organizm też spoko srebro dodawane do antyperspirantów też spoko no i szczyt fluor w paście do zębów no ale to jest możliwe! Przypomnijmy że w latach 60 nie uważano żeby palenie szkodziło no niby coś tam gdzieś mówiono ale kto w to wierzy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:17  
Odpowiedz   Cytuj
1810 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jest teoria że palenie i picie
...wódddddy i fajek z przemytu
...nie szkodzi a
...nawet
...jest powodem do zadumy?
...sorry dup.
...tzn.dumy narodowej
...husaria wie lepiej co jej szkodzi a na co nie ma wynikow badań..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Chłopaki! Nie kłóćta się! Zastanówta się lepiej co ten rząd dobrego dla ludzi zrobił? Bo coś zrobił... zastal Norwegię drzewnianą a zostawi murowaną, przynajmniej częściowo bo bloki maja konstrukcję z żelbetonu. Dzięki rządowi spadła drastycznie ilość wniosków o azyl. Ciapaci maja nosa do tego gdzie jest dobrze... A tu trzeba na iphony zasówać, nie dają za darmo jak Merkel. Poza tym to większość ich pomysłów to dramat, chociażby zamknięcie dochodowego lotniska w Rygge za poprzedniej kadencji. To nic ze poszło kilkaset osób na dagpenger, przecież zawsze można wydłużyć czas pracy w tygodniu, dostawić trochę bramek i kasa na bezrobotnych będzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PolAker
(PolAker)
Wiking
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta dla tego tyle paniki w TV na temat islamu a kościół katolicki jest taki dobry?
Powstaje coraz więcej panstwyna świecie cały czas się je rozbija tak jak po rozbiorze związku sowieckiego tak obecnie Ukrainia czy kraje na bliskim wschodzie mniejsze państwa łatwiej kontrolować.
Trzeba dzielić ludzi lewica prawica ludzie to łykają widać w komentarzach jak ktoś ubliża np. "Ty lewaku" jakioma to znaczenie skoro partie siedzą w jednym rządzie i tam idą pieniądze.
Tak więc nie "kłóćta się" ma jakiś ale kiedyś tak się klucili że zdołano podzielić Polskę na kawałki bo ludzie się nie jednoczyli dziś jest tak samo świetne to widać za granicą jacy Polacy dla Polaków.
To działać nie może.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Bliżej nas