Uwielbiam oglądać ich rodzinkę ! Chcą pomagać, a inni, jeszcze mają z tym problem :/ Niech sie rozwijają, i trzymam za nich kciuki ! ️ Nie rozumiem, niektórych komentarzy. Zazdrość, zazdrosc i jeszcze raz zazdrość !
7 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy osoby, która w ciągu ostatniego roku sprowadziła swój samochód z Norwegii do Polski lub dopiero planuje to zrobić. Oferujemy pomoc w odzyskaniu części opłat. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to szukamy właśnie Ciebie! A może znasz kogoś, kto sprowadził swój samochód z Norwegii do Polski? Daj mu znać, że pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do wypełnienia formularza. Formularz lub kontaktu na info@multinor.no