Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Prywatne firmy nie chcą płacić na L4. Przez krótkie chorobowe tracą miliardy - Norwegia

Czytali temat:
Dariusz Nowak Zbigniew Karpinski Kasia K boj fra oszlo Helena Novakovic monika mojanorwegia sobek22 Łukasz Ch nowy7 (538 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Prywatne firmy nie chcą płacić na L4. Przez krótkie chorobowe tracą miliardy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nie wiem jak odnieść się do liczb które są podane w tym artykule ale dzieląc jedną wartość przez drugą też wychodzi astronomiczna kwota która na pewno nie jest średnią wartością roboczogodziny ani wartością ewentualnie nie wytworzonego zysku spowodowanego nieobecnością pracownika.Daje to następujące alternatywy :źle przetłumaczony tekst lub bzdury napisane przez norweskiego autora o megalomańskich zapędach który na cenzurce ze szkoły średniej przy przedmiocie matematyka miał napisaną tak wielką pałę że całą rubrykę wycięto w obawie że papier nie wytrzyma ciężaru owej jakże żałosnej oceny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:11  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
15 Postów
monika mojanorwegia
(monika_mojanorwegia) Online
Wiking
Szanowny Panie, racja, chodzi o pracę wykonaną w ciągu roku. Pozdrawiam, Monika Pianowska
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram