Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
2 Posty
dan ceb
(CZOSNEK86)
Wiking
Jakoś już nie widzę tych hord ludzi napływających do NO, a raczej słyszę wrzawę że jest tutaj h... i trzeba się ewakuować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(3sort)
Początkujący
Satan napisał:
Flash3001 napisał:
Kolego PolAker, nie wiem na jakich budowach ty pracowałeś ale tam gdzie ja pracuję a pracuję na wielu i dla wielu potężnych zleceniodawców nie spotkałem Polaków pasujących do twojego opisu, wręcz przeciwnie większość z nich to bardzo dobrzy i wykwalifikowani fachowcy, którzy dbają o higienę, potrafią pracować uczciwie ale też znają swoją wartość i nie dają się wykorzystywać a dzięki uczciwemu (ale nie jak twierdzisz służalczemu) podejściu do pracy są bardzo doceniani przez norweskich pracodawców. Współczuję tobie, że nie trafiasz na takich Rodaków a poparcia musisz szukać wśród muslimów. Życzę więcej szczęścia w przyszłości
Ludzi dzieli sie na madrych i glupich - tak w uproszczeniu.
Po co komu kolega Polak, jak inteligencja u niego mizerna?
Uznajesz zasade, kocham kazdego Polaka, bo jest moim rodakiem?
Jam wiesniak jest i mam poglady wiesniackie, ale nawet ja wiem, ze z glupim to sie jeszcze nikomu nie powiodlo.
Dlatego mam wielu madrych znajomych... i o dziwo oni sa innej nacji... i o dziwo jakos nasze przyjaznie trwaja od wielu lat.


Etam...................wszyscy Polacy sa szlachetni i inteligentni jak nikt inny. To zostalo histerycznie dowiedzione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Slawomir Daniel Meyer
(SlawomirDanielMeyer)
Wiking
Mała korekta: AP to Arbeider partiet, czyli Partia pracowników.. a nie partia pracy. Jak juz takie błędy figurują u tłumacza, to ile błędów można się spodziewać z tej wiadomości..?? Jo niy wim, ino sie pytom..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Necik
(Necik)
Wiking
a ja tylko przypomne ze nie kazdy cia...aty to terrorysta ale KAZDY TERRORYSTA TO CIA...ATY
a wsrod azylanto 90% stanowia mlodzi silni ludzie zdolni do pracy i jakos brakuje mi matek z malymi dziecmi i starszych osob ktore naprawde potrzebuja pomocy socjalnej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Necik napisał:
a ja tylko przypomne ze nie kazdy cia...aty to terrorysta ale KAZDY TERRORYSTA TO CIA...ATY
a wsrod azylanto 90% stanowia mlodzi silni ludzie zdolni do pracy i jakos brakuje mi matek z malymi dziecmi i starszych osob ktore naprawde potrzebuja pomocy
socjalnej


...yntelygencie!
...co prawda chwilowo obowiazuje zawieszenie broni
...ale co z tą teorią
..w przypadku
...IRA i ETA ???????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(pearl beauty)
Wiking
Pan Per Olaf zaspał nieco chętnych na przyjazd do Norwegii jak na lekarstwo (przynajmniej z Polski)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok