Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Brud, brak umów i wyzysk wśród pracowników sezonowych: oto wnioski z kontroli Arbeidstilsynet - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Ciesze sie z takich kontroli i zdecydowanych dzialan. Truskawki ubabrane ludzkim g%%%..., jak to skomentowac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 74  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
taa i czarni na straganach pod centrum w Lorenskog...obrzydził mi truskwki w tym roku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 36  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ela kowal
(elakowal)
Nowicjusz
Ha,ha, mysla ze w Norwegii to luksusy na polu? Taki sam syf jak na calym swiecie. Prosze Matilsynet o kontrol w Bærumsykehus gdzie przy pobieraniu krwi nie uzywa sie rekawiczek a skore przed wkluciem igly pocieraja paluszkiem.Tez nie wiem skad go przed chwila wyjela. Ale na prosbe o dezynfekcje mowi ze nie ma czym. W Norge nie ma zlych bakterii - tylko w krajach trzeciego swiata i poludniowej Europie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 82  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
elakowal napisał:
Ha,ha, mysla ze w Norwegii to luksusy na polu? Taki sam syf jak na calym swiecie. Prosze Matilsynet o kontrol w Bærumsykehus gdzie przy pobieraniu krwi nie uzywa sie rekawiczek a skore przed wkluciem igly pocieraja paluszkiem.Tez nie wiem skad go przed chwila wyjela. Ale na prosbe o dezynfekcje mowi ze nie ma czym. W Norge nie ma zlych bakterii - tylko w krajach trzeciego swiata i poludniowej Europie.

Mysle, ze ty nawet uzywasz rekawiczek, jak sie drapiesz po glowie.

Dodatkowo powiem cos tobie w duzej tajemnicy - rekawiczki nie sa potrzebne kazdym wypadku pobierania krwi.
Jak umiesz czytac ze zrozumieniem po norwesku, to poczytaj sobie cos na dziendobry:

www.bioingenioren.no/fag/fag-kronikk/god...l-a-droppe-hanskene/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -82  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok