Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Zero uchodźców”. Partia Postępu chce zmian w polityce imigracyjnej - Norwegia

Czytali temat:
M N Grzegorz G Robert GG Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo ja ja CD5 Łukasz Ch Miroman MAŁGORZATA TRZCIŃSKA (1251 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Zero uchodźców”. Partia Postępu chce zmian w polityce imigracyjnej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Patriota Polak
(Patriota1)
Wiking
Już trochę za pózno na takie projekty ,oni już tu są i trzeba ich karmić .(kleszcze.)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 76  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(LewySierpowy)
Wiking
Wiekszosc tych komentarzy dotyczacy migracji dotyczy stereotypow,pierw jeden z drugim zadaj sobie pytanie w czym niby jestes lepszy.Nieraz w pracy wole dostac do pomocy imigranta niz filozofa z Polski co wszystko wie,a gdy przyjdzie do praktyki to nawet gniazdka elektrycznego nie jest wstanie wymienic,poza robieniem sobie selfi to nic nie reprezentuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -68  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Lewy zapomniał że sam jest...imigrantem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MarioAwario)
Wiking
Drodzy rodacy, my też jesteśmy też gośćmi, imigrantami na Norweskiej ziemi ,
trochę wyrozumiałości dla ludzi którzy uciekają ze swoja kraju bo bym tam zgineli ( z wielu przyczyn)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

()
Wiking
ellada napisał:
LewySierpowy Kalinowski
A czy ktoś tu powiedział, że uważa się lepszym od uchodźcy ? Nikt tak nie napisał, więc nie rozumiem skąd się wzięło Twoje bez sensu pytanie.
Dziwne twierdzenie(również Twoje) jest też że Polak gniazdka nie potrafi zamontować. Hmm, z tego co wiem chodzi opinia od wielu lat, to to że Polacy to zdolny naród. A Ty twierdzisz że Polak gniazdka nie obsadzi ! Sorry, ale dziwny bardzo jesteś.

Chciales napisac zdolny to byl narod,albo jest zdolny w 30 %,reszta ktora,przychodzi do pracy po to zeby byc.Cale te przyjmowanie imigrantow nie polega na ratowaniu im dupska,tylko pseudo-dorobkiewiczom,ktorzy potrzebuja niewolnikow do pracy,a rynek podsyla im roznej masci ludzi,byleby nie zadawali pytan a pracowali,to w czystej posaci kapitalizm,bierz,plac i wy.....Dobrze zwiazki czy inni wiedza,ze gdyby dac ludziom naprawde inteligentym lepsze stawki to atmosfera szlaby ku lepszemu,ale po co lepiej sciagnac ludzi,ktorzy beda mieli troche wolnosci wiecej niz u siebie a tutaj zarobia na podstawowe zachcianki plus lekko przyoszczedza.Osobiscie podtrzymuje zdanie,ze jednak wiekszosc rodakow to nygusy,ktorzy przyjezdzaja do Norwegii z zadaniami,a nic ze soba nie reprezentuja,zas wiekszosc szczegolnie starej generacji to ludzie bardzo wartosciowi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
CD5
(CD5)
Wiking
To przeczytaj swój pierwszy wpis ! Piszesz że wolisz ciapka niż Polaka filozofa bo potrafi tylko selfie sobie robić a gniazdka nie potrafi wymienić!!!!!! Twoje słowa. Może trochę za krótko jeszcze z imigrantami przebywasz i mało wiesz.
Ja znowu widziałem jak zderzak w samochodzie imigranci montowali wiertarką na udarze i do tego wiertłem z widią
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok