Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
no i jak zwykle M.N. pojechala po bandzie ,, Norwegia jest najlepsza a Polska na szarym koncu ,, notorycznie usuwane komentarze pokazuja najlepiej ta wolnosc slowa w Norge .buhaha ! bo lewacka dziennikareczka uznala to za obrazliwe ale klamanie na temat wlasnej ojczyzny to juz obrazliwe nie jest ? przeciez to w Norwegi zeby skomentowac jakis arykul trzeba podac swoje dane wymiar buta i f...a i jest zakaz wyznawania wlasnej opini jezeli jest przeciwstawna socjalizmowi norkow ! ludzie tutaj maja tak wyprane mozgi ze nawet sie juz nie buntuja jak dlugo im manna leci ale pamietajcie Pan Bog nierychliwy ale sprawiedliwy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Ze sie tak zapytam.............. a ten pan Bog to co zrobi zeby naprawic sprawiedliwosc?
Uwazam rownierz, ze zwyczaj podpisywania sie pod tym co sie pisze jest jak najbardziej na swoim miejscu (3 sort jestem). Wypowiedzi o ciapatych, norkach i o wyzszosci polskiej rasy nad wszystkimi innymi itp. sa oczywyscie bez sensu i mozna sie bez nich obejsc.
Niestety, sa i ludzie ktorzy uwazaja wypowiedzi w stylu pawlowicz czy kaczynskiego (takie tam rozne o zdradzieckich mordach i innych rzeczach za oznake wolnosci slowa. Moze i tak jest, nie wiem, wiem tylko ze w moim swiecie nie.
Zastanawiam sie jak to jest? Jakie sa kryteria posiadania zdradzieckiej mordy? Czy moja jest zdradziecka bo bo nie powielam mysli paranoika? ( nadmienie od razu ze paranoia jest dosc dokladnie zdefiniowana, w przeciwienstwie do zdradzieckiej mordy ). A moze jak tylko powiem: Panie kaczka, ja pana uwielbiam, to moja morda sie zmieni? A jak wyglada morda nie zdradziecka?
Czesto pisze "glupoty" Oczywiscie ze tak Zwykle objawia sie to gdy odpowiadam komus na zarzuty na jego poziomie. Dlatego zeby mnie zrozumial. To w imie komunikacji. Moderator czesto tego nie rozumie i usuwa moje posty. Ok ! I dobrze ! Po jaki dzwon takie smieci maja tu byc. Moglby jednak byc bardziej konsekwentny do innych tez. Ot tak, w imie zaxhowania swojej wiarygodnosci.
A moze male porownanie? Takie ktore malo kto polubi?
Szpalta debaty w Aftenposten i szpalta debaty w wp.pl. Ta pierwsza ograniczona koniecznoscia identyfikowania sie, druga calkowicie otwarta. Rezultatem jest to ze ta pierwsza jest debata a ta druga tylko i wylacznie miejscem do obrzucania sie obelgami. W tej pierwszej poglady sa rozne i nikt ich nie usuwa. Poglady sa pogladami a nie atakami na osobe. Polecam lekture!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:

Szpalta debaty w Aftenposten i szpalta debaty w wp.pl. Ta pierwsza ograniczona koniecznoscia identyfikowania sie, druga calkowicie otwarta. Rezultatem jest to ze ta pierwsza jest debata a ta druga tylko i wylacznie miejscem do obrzucania sie obelgami. W tej pierwszej poglady sa rozne i nikt ich nie usuwa. Poglady sa pogladami a nie atakami na osobe. Polecam lekture!


Olaboga! W imie wolnosci slowa! Toz nie poto czlowiek wynalazl internett, zeby swoja gebe zdradziecka i nazwisko ujawniac.
Jak jest milo (w imie wolnosci slowa) naublizac jednemu i drugiemu. Zmieszac ich z blotem i ujawnic tajemnice ich przodkow.
No coz, zaiste wolnosc slowa w Polsce istnieje. Kazdy moze siac nienawisc i zionac jadem. Kazdy moze podrzegac i sypac inwektywami pod adresem innych. I niech tak juz bedzie. Ale tylko w Polsce. W innych krajach (w tym w Norwegii), wolnosc slowa jest rozumiana inaczej i polskie wynalazki sa tutaj niepotrzebne.
Z bogiem
Jozef Satan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
W którym piśmie norweskim opisano przypadek Alfie Evans w UK?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
Dagbladet, VG, DagensDebatt, TV2. Katolsk.no ale to sie nie liczy. To gazeta jakiejs sekty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
2beornot2be
(2beornot2be)
Wiking
Wolność prasy ? haha co drugi Norweg z którym rozmawiam mówi że prasa i tv robi ludziom wodę z mózgu,ciekawe kto robi te sondaże? Kajko i Kokosz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok