Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Pawel.K napisał:
Co jezeli numer konta nie zgadza sie z numerem na rozliczeniu. Czy trzeba skladac do skatu jakies pismo o aktualnym numerze konta __

Oczywiście należy informować urząd o każdej zmianie, nawet tej dotyczącej zmiany numeru konta. Jeżeli wskazany na Skattemeldingu numer konta nie jest już aktywny, zwrot wróci do urzędu, a ten powinien przesłać do podatnika prośbę o podanie aktualnego numeru konta.

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis
1 Post
Grzegorz P
(Dpg)
Wiking
Na moim rozliczeniu widnieje w języku angielskim takie zdanie: provisionally Est. Overpaid tax.i jest kwota. Czy to oznacza że dostanę taki zwrot nie odsyłając rozliczenia? Jak to wygląda?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kris801)
Wiking
Witam !!! Mam pytanie mój wstepny wynik na rozliczeniu wynosi 12 767kr czy ja musze sie rozliczac przez biuro?aby otrzymać te pieniadze? Z góry Dziękuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mirek eM
(MirekeM)
Wiking
Cześc.
Orientujecie się moze w którym miejscu trzeba zadeklarować tą 10% ulgę która przysługuje w pierwszych 2 latach pobytu w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok