Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zima pokonała elbile: akumulatory mają za mało mocy na norweskie mrozy - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski M N Roman Wysocki boj fra oszlo Josef Satan ja ja mmxx . Łukasz Ch hary (664 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zima pokonała elbile: akumulatory mają za mało mocy na norweskie mrozy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
bare debil kjøper E-BIL
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 39  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
PIG napisał:
bare debil kjøper E-BIL
Co prawda niepoprawnie jednak trafnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 36  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Cyt: " Zazwyczaj doskonale przygotowani na ostrą zimę Norwegowie nie przewidzieli kłopotów, jakie mogą sprawiać... elektryczne samochody" "Okazało się, że siarczyste mrozy nie wpływają korzystnie na akumulatory napędzające elbile."

Ktoś artykuł opisuje jakby na nowo Amerykę odkrył... Pojawił się tutaj juz wcześniej o podobnej tematyce artykuł ,przecież to normalne,iż od silnych mrozów akumulatory zawodzą nie tylko u Norwegów ,zadając pytanie jak funkcjonowałby elektryczny samochód w mrozach - 40 ..? żadnej zadowalającej odpowiedzi tutaj nie uzyskałam,a przecież takie mrozy ostatnio się pokazały w pewnej czesci Norwegi , no cóż... długo będzie się wspominać diesle i benzyniaki.. w momencie gdzie elektryk się zatrzyma w miejscu ,gdzie utraci swoją moc...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
PIG napisał:
bare debil kjøper E-BIL

Pewnie, tylko debile mysla o srodowisku.
Pan jezdzi tylko autem na wegiel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -37  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Satan napisał:
PIG napisał:
bare debil kjøper E-BIL
Pewnie, tylko debile mysla o srodowisku.
Pan jezdzi tylko autem na wegiel.


...On tez jest pro
...ekologiczny
...przecież jeżdzi na
...świni
..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -54  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Steinhugger
(Steinhugger)
Wiking
Tak myślę, że wnioski do jakich doszli Norwedzy to teraz conajmniej jakiś Nobel z fizyki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Ani autor ani komentujacy nie maja pojecia o czym pisza.Brak mocy, silnik sie ksztusi i dusi w elektryku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
high_octane napisał:
Ani autor ani komentujacy nie maja pojecia o czym pisza.Brak mocy, silnik sie ksztusi i dusi w elektryku?


...fakt e bil krztusi i dusi
...co za brednie
...powinno byc
...,,nieregularny pobór mocy,,
...albo podobnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ok, jak jest tak zimno to trzeba wózek zostawić w garażu. A od czego rower? I opony z kolcami można dostać..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok