Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

8 Postów
Mateusz Walkowiak
(skateusz1988)
Wiking
skończyła się przerwa świąteczno-noworoczna i wielkie zdziwienie, że samoloty do Norwegii są pełne Polaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
skateusz1988 napisał:
skończyła się przerwa świąteczno-noworoczna i wielkie zdziwienie, że samoloty do Norwegii są pełne Polaków


...dobrze powiedziane
...jak w moim samolocie jest full
...to nie znaczy ,że we wszystkich
...tanie linie nie są głupie
...i potrafia liczyc talary
...nikt nie zamyka prosperującego połączenia cz też
...rokującego dobrze na przyszłośc
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
Predzej czy pozniej 99% normalnych Polakow bedzie miec Norwegie W glebokim powazaniu, " doputy dzban wode nosil dopuki mu sie ucho nie urwalo ! "
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Ach! Oby tak sie stalo jak najszybciej !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
napisał:
freewoman napisał:
Z kredytem czy bez.. zyje się dobrze w Polsce Ciesze się tylko ,że nie kupiłam domu w Norwegii,a była juz wizyta u meglera najlepiej sie czuję w Polskim domu na Polskiej ziemi ważne,że nie musze jeżdzić po Norweskiej ziemi Teslą
Pamietaj, abys przypieczetowala swietym sakramentem swoj zwiazek (jezeli w takowym jestes). Premier twierdzi, ze tylko w prawdziwej polskiej rodzinie malzenskiej zyje sie dobrze - bez przemocy i w duchu pana niebieskiego, z blogoslawieniem ksiedza dobrodzieja i wiankiem dzieciatek petajacych sie wokol nog.
A Tesli tobie i tak nie trzeba, w Polsce prawdziwy Polak jezdzi tylko dieslem na rope lub benzyne!!!!!


Ty to lepiej się módl,żeby w norkolandi nie było temperatury powietrza poniżej -40 w takim układzie nie bedziesz jeżdził Teslą tylko biegał za rowerem... lub tak zmarźniesz,ze nie bedziesz sie wcale poruszał tylko stanie w miejscu Tobie pozostanie... módl się, módl...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
napisał:
freewoman napisał:
Z kredytem czy bez.. zyje się dobrze w Polsce Ciesze się tylko ,że nie kupiłam domu w Norwegii,a była juz wizyta u meglera najlepiej sie czuję w Polskim domu na Polskiej ziemi ważne,że nie musze jeżdzić po Norweskiej ziemi Teslą
Pamietaj, abys przypieczetowala swietym sakramentem swoj zwiazek (jezeli w takowym jestes). Premier twierdzi, ze tylko w prawdziwej polskiej rodzinie malzenskiej zyje sie dobrze - bez przemocy i w duchu pana niebieskiego, z blogoslawieniem ksiedza dobrodzieja i wiankiem dzieciatek petajacych sie wokol nog.
A Tesli tobie i tak nie trzeba, w Polsce prawdziwy Polak jezdzi tylko dieslem na rope lub benzyne!!!!!

Ty to lepiej się módl,żeby w norkolandi nie było temperatury powietrza poniżej -40 w takim układzie nie bedziesz jeżdził Teslą tylko biegał za rowerem... lub tak zmarźniesz,ze nie bedziesz sie wcale poruszał tylko stanie w miejscu Tobie pozostanie... módl się, módl...


Ejtam, u mnie Tesla stoi sobie w stodole. Podgrzewam sobie ja suszarka do wlosow, wiec zimy sie nie boje.
Boje sie tylko, co prawdziwi polscy patrioci robia z Polska.....ale to juz inna para kaloszy.
Panna twojego pokroju i tak tego nie zrozumie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
freewoman napisał:
napisał:
freewoman napisał:
Z kredytem czy bez.. zyje się dobrze w Polsce Ciesze się tylko ,że nie kupiłam domu w Norwegii,a była juz wizyta u meglera najlepiej sie czuję w Polskim domu na Polskiej ziemi ważne,że nie musze jeżdzić po Norweskiej ziemi Teslą
Pamietaj, abys przypieczetowala swietym sakramentem swoj zwiazek (jezeli w takowym jestes). Premier twierdzi, ze tylko w prawdziwej polskiej rodzinie malzenskiej zyje sie dobrze - bez przemocy i w duchu pana niebieskiego, z blogoslawieniem ksiedza dobrodzieja i wiankiem dzieciatek petajacych sie wokol nog.
A Tesli tobie i tak nie trzeba, w Polsce prawdziwy Polak jezdzi tylko dieslem na rope lub benzyne!!!!!

Ty to lepiej się módl,żeby w norkolandi nie było temperatury powietrza poniżej -40 w takim układzie nie bedziesz jeżdził Teslą tylko biegał za rowerem... lub tak zmarźniesz,ze nie bedziesz sie wcale poruszał tylko stanie w miejscu Tobie pozostanie... módl się, módl...

Ejtam, u mnie Tesla stoi sobie w stodole. Podgrzewam sobie ja suszarka do wlosow, wiec zimy sie nie boje.
Boje sie tylko, co prawdziwi polscy patrioci robia z Polska.....ale to juz inna para kaloszy.
Panna twojego pokroju i tak tego nie zrozumie.


Waćpanie Twoją mądrość... przewyższa wszystko... nie daj boże silnych wiatrów w Norwegi,co czesto były pozrywane kable energetyczne,ludzie byli pozbawieni prądu,to ciekawe jak ty będziesz tą Teską w stodole podgrzewał.. obyś w przyszłosci nie musiał nabywac agregatu prądotwórczego,zeby używac deisla wraz w ropą!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
irek13
(irek13)
Wiking
Tylko pytanie czy na tym zdjęciu to jest każdy Polakiem ????? Jestem już od kilku lat na pewno żyje się lepiej i spokojniej niż w Polsce lecz po tam czasie i tak stwierdzam ze „ zielona wyspa „ się kończy .... Praca jest oczywiście dla wielu fachowców co podkreślam !! FACHOWCÓW język to nie dawne lata teraz większość wymaga go .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
Teraz tylko czekac podwyzszenia stop procentowych i norki sa w czarnej d.. i nawet ten nierzetelny artykul tego nie zamydli ,bo Tyle W nim prawdy co u diabla swieconej wody,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Dobrze mowisz Rzetelnie , jasno i slusznie ........... tak jak prawdziwy Polak! Podziwiam takie konstruktywne wypowiedzi. Klasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok