Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Święta w Polsce czy w Norwegii? Zapytaliśmy Polaków z kraju fiordów - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Święta w Polsce czy w Norwegii? Zapytaliśmy Polaków z kraju fiordów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Katarzyna Lewandowska
(kasiaczarna1969)
Wiking
Oczywiście ,że w Polsce jest mój rodzinny dom , ale tu teraz mieszkam i moje dzieci i wnuk , moi przyjaciele. Nie jestem tu tylko dla zarabiania pieniędzy. Norwegię taktuję jako kraj w ktorym mieszkam i gdzie teraz jest mój dom do ktorego wracam czy to z Polski , czy z wakacji.Nie wyobrażam sobie wyjechać w świeta do Polski i ich tu zostawić. Swieta spedzamy z polskimi tradycjami , ale w Norwegii. Wesołych świat dla wszystkich rodaków

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
w świętą w norwegi zostają ci co nie maja pieniędzy żeby z niej wyjechać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
ellada napisał:
Święta tylko i wyłącznie w Polsce, tam jest nasz rodzinny dom, rodzina i miejsce z którego pochodzimy.
Norwegia to tylko miejsce aby zarabiać kasę a nie żyć, bo w razie dużego kryzysu (np. naftowego lub budowlanego) w Norwegii to każdy wróci do Polski i taka jest prawda.


....przykre że musisz się tak męczyć w kraju którym nie można żyć może nie wracaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
Tam gdzie rodzina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
mam nadzieje ze korona będzie po 20 groszy ,to wtedy będzie można sobie tanio wyskoczyć na ryby do norwegi albo pochodzić po górach,no i ropa żeby spadła tak na 30 dolarów to życie w Polsce będzie tanie bo transport będzie tani
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok