Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Dziś dzień św. Łucji: tak Luciadagen świętują w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
grzegorz kk Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Jarek K Jan Maryjan piotr ostrowski mart enty boj fra oszlo Josef Satan natalia MojaNorwegia Łukasz Ch krakusik Natalia Ad wiktoria.elorczyk (937 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dziś dzień św. Łucji: tak Luciadagen świętują w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Raz się zapytałem Norweżkę czy wierzy w Boga to mnie wyśmiała
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...tak to jest jak się pyta osoby niewierzacej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
bojfraoszlo napisał:
...tak to jest jak się pyta osoby niewierzacej...

Jak spytac osobe wierzaca w gusla to tez moze wysmiac pytanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Spotkałem wielu wierzących Norwegów. Ostatnio coraz mniej ludzi wierzy. To trochę dziwne poniewaz ani nie pojawiły się dowody na nieistnienie Boga ani na jego istnienie to tylko jakaś „moda”. Wystarczy poczytać żywoty świętych i byli tacy, którzy byli mistykami i tacy, którzy Boga nie doświadczyli w mistyczny sposób a wierzyli. Co do diabła to wystarcza niewielkie możliwości mediumiczne i można go szybko poznać i zniszczyć sobie życie przy okazji. Można być niewierzącym z pewnych przyczyn a być dobrym człowiekiem, lepszym niż nie jeden wierzący...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Norwegowie najbardziej wierzą w to, że ubogacanie kulturowe to coś czego ich kraj potrzebuje jak ryba wody. Tfu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok