Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Debeltowac???? Z jakiegos to jezyka? Moze dublowac??!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Bogusz
(Marcin Bogusz)
Wiking
Bravo Norwegia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Edward1234567
(Edward1234567)
Wiking
Niech Norwegia nie miesza sie w sprawy Polskie ,bo to co chce rzad demokratyczny wprowadzic to usunac korupcje z sadow i sedziow ktorzy sa zamieszani w rozne machloje i niech norwedzy nie opowiadaja glupot .kazde panstwo wprowadzić prawo takie które służy obywatelom a nie złodziejom zgodnie z procedurami i standardami demokracji i takie głupoty co wypisują to są nie do przyjęcia .Polacy maja dość afer co była postkomunistyczna nomenklatura zrobiła przez 8lat rządów co to było pytam ?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Smiesza mnie ludzie pokroju robotnika,kierowcy,mechanika,ktorzy nagle zaintersowali sie sadownictwem,normalnie spoleczenstwo wkoczylo na wyzszy level?Nie sadownictwo,a Kodeks Karny mozna legalnie zmieniac,na dodatek te durnie z PiS-u jak ustawy pisza,to powinni wiedziec,ze trzeba zawsze ustawe poddac dyskusji w tym przypadku Zwiazkowi Prawnikow Polskich,a tak na robili celowo szumu,z ktorego i tak wyszedl bubel prawny,nawet doszlo do normalnego skandalu,przeglosowali nie ta co trzeba ustawe.To tylko pokazuje jakich mamy tumanow w rzadzie.Budzet,tez zostal bez poprawek przyjety,bez nowelizacji jego,czyli bez przemyslen kolejny bubel za,ktory suweren zaplaci.Podczas tej zawieruchy wokol KRS,sejm przyjal ustawy,ktore siegna do waszych portfeli,nie pierwszy juz raz
serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykul...wodne-ceny-wody.html
m.newsweek.pl/polska/polityka/mieszkanie...tykuly,413757,1.html
Odkad ten marionetkowy rzad pisu siedzi u steru,co krok slysze jak nas traktuja inne kraje,jak pacholka,to nie rzadzacy beda mieli przechlapane niedlugo tylko suweren.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Zigi3)
Wiking
Słyszysz, bo wreszcie rząd zaczął rządzić i reformować zgodnie z danà obietnicą przed wyborczą. A że w Polsce po 89 roku wiele grup zawodowych się ani nie oczyściło, ani same nie było wstanie się zreformować , bo np, aparat sprawiedliwości zachował ciągłość od 1944r, a np. Prawo prawsowe to dokument wydany jeszcze za Jaruzelskiego w 1984r! To nic dziwnego że jest larum i wielu to się nie podoba bo wielu się już okopało inni się przyzwyczaili do stanowisk, stołków, zasad. Po prostu jakby lepiej , inaczej już nie mogło być. Nie potrafili sami, to PIS ich zreformuje, zgodnie z oczekiwaniami elektoratu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
sykel
(sykel)
Wiking
Nie ma języka miłości, ani w mediach, ani na codzień w przestrzeni publicznej, z prostej przyczyny, bo media elektroniczne i papierowe dla Polaków, podkręcają taka właśnie atmosferę.Media polsko języczne z kapitałem niemieckim nie służą interesom polskim, tylko niemieckim, i stąd ta atmosfera. Agentura niemiecka w polsko języcznych mediach, dla Polaków, taką atmosferę tworzy. Fake newsy, półprawdy czy pomówienia, kreują właśnie takie informacje o Polsce. Inżynierowie umysłów od socjotechniki, robią wszystko, by taką atmosferę utrzynywać, a wszystko po to, by w kraju doszło do mordobicia, którego celem jest Majdan w Warszawie i obalenie rządyu PiS. O to głównie tu chodzi ...Nawet pokazały się instrukcje jak taki Majdan stworzyć!! Kto to robi ? Lewaccy antypolscy idioci, od Sorosa i lewackich fundacji sponsorowanych w większości przez Niemcy !To nie jest wojna Polaków z Polakami, tylko wojna Polaków patriotów, z polsko języczną agenturą Berlina i Kremla w Polsce !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

()
Stały Bywalec
PolskaKrew napisał:
WilhelmTell82 dołącz jeszcze artykuły z gazety główno wyborcze, i jakieś reportaże z pedałenu albo polsatu i będziemy wszystko obiektywnie wiedzieć...Skoro, te wymienione przez ciebie nośniki informacji to dno informacyjne, to PODAJ nam te na których ty się opierasz i to właśnie te, a nie inne, są dla ciebie jak najbardziej WIARYGODNE.
Drobna uwaga:
Zanim cokolwiek napiszesz w odpowiedzi, to proponuję najpierw sprawdzić czy to na pewno jest jak najbardziej POLSKI przekaz medialny.

Do dzieła, czekam na odpowiedź, proszę jednak o kulturalną odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
napisał:
PolskaKrew napisał:
WilhelmTell82 dołącz jeszcze artykuły z gazety główno wyborcze, i jakieś reportaże z pedałenu albo polsatu i będziemy wszystko obiektywnie wiedzieć...Skoro, te wymienione przez ciebie nośniki informacji to dno informacyjne, to PODAJ nam te na których ty się opierasz i to właśnie te, a nie inne, są dla ciebie jak najbardziej WIARYGODNE.
Drobna uwaga:
Zanim cokolwiek napiszesz w odpowiedzi, to proponuję najpierw sprawdzić czy to na pewno jest jak najbardziej POLSKI przekaz medialny.

Do dzieła, czekam na odpowiedź, proszę jednak o kulturalną odpowiedź.

Wiem ze nie mnie pytasz, ale oczywiscie ze to dno informacyjne. Nie chodzi o to ze nie sa polskie, tylko o ich przekaz. Juz za bardzo manipuluja, nie dostrzegajac ze juz dzisiaj w dobie internetu nie mozna ze zlodzieja zrobic bohatera a z bohatera bandyty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

()
Stały Bywalec
Chuck Norris napisał:
Wiem ze nie mnie pytasz, ale oczywiscie ze to dno informacyjne.
Nie chodzi o to ze nie sa polskie, tylko o ich przekaz.
Juz za bardzo manipuluja, nie dostrzegajac ze juz dzisiaj w dobie internetu nie mozna ze zlodzieja zrobic bohatera a z bohatera bandyty.[/quote]

Skoro tak piszesz, to również podaj te nośniki informacyjne, które piszą jedynie prawdę i nie manipulują jak powyższe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Pl patrPl
(Pl patrPl)
Nowicjusz
napisał:
[/quote]Chuck Norris napisał:
Wiem ze nie mnie pytasz, ale oczywiscie ze to dno informacyjne.
Nie chodzi o to ze nie sa polskie, tylko o ich przekaz.
Juz za bardzo manipuluja, nie dostrzegajac ze juz dzisiaj w dobie internetu nie mozna ze zlodzieja zrobic bohatera a z bohatera bandyty.


Skoro tak piszesz, to również podaj te nośniki informacyjne, które piszą jedynie prawdę i nie manipulują jak powyższe.[/quote]

a co to za marna proba rozmycia tematu i skierowania dyskusji na boczne tory,jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie siej dywersji zaluz sobie inny temat jaki to TVN rzetyelny i tam bron sobie UBckie pomioty
PS czy ty masz 60 lat lub wiecej ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok