Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
apisarewicz1
(apisarewicz1)
Wiking
Zawsze możecie spróbować. Ale jak z góry zakładasz ,że coś jest niemożliwe to czekaj może się domyślą w tej Waszej kantynie i kiedyś dostaniesz tego schabowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 41  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur08
(Artur08)
Wiking
Drogi XY. Jeśli cokolwiek mówisz po Norwesku, to polecam Ci ten artykuł - www.an.no/reiseliv/bodo/ricardo-fra-bodo...rwegian/s/5-4-410418
Może nauczy Cię on czegoś o pomysłowości, dobrych inicjatywach i solidarności (mezczyzna z Bodø dolozyl wszelkich staran, zeby zostalo otwarte polaczenie z ARGENTYNA, bo stamtad pochodzi i udało się mu). I przelej swoje frustracje gdzie indziej, zamiast obrażać dziewczynę, która chce zrobić coś dobrego dla siebie i innych.
Siedz w kantynie i czekaj, aż podadzą Ci to, o czym szef zadecyduje, zamiast postarać się o upgrade.
Jeśli chcesz coś zmienić, bądź zmianą. Jeśli nie, nie przeszkadzaj innym w dążeniu do celu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 45  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
X Y
(BladeRunner)
Wiking
Porownujesz dwie sytuacje o różnej wartości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -32  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Claudia C
(Claudia91)
Wiking
Studiowanie co 2 tygodnie to normalne pełnowymiarowe studia dla tych co pracuja (to dla tych co się pięknie wypowiadali a sami studiow widocznie niekonczyli). Sama tak latałam tyle że ze STV z którego ponoć mamy połączenie ale nie w takie dni co potrzeba. Przywrócenie lotu nic nie pomoże jej jeśli wyznaczą loty np na środy, a do weekendu daleko. Sama płaciłam ponad 3500kr do 4500kr za bilety z przesiadkami w Oslo do Krakowa co 2 weekend. Choc zastanawia mnie bo z Krakowa do Wrocławia jest świetne połączenie busami i autostradą... dla mnie akcja bez pokrycia bo nie tylko ona ma problem z lotami wiec naglasnianie milionowej akcji spolecznosciowej w tym stylu mija sie zdecydowanie z celem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur08
(Artur08)
Wiking
XY, akcję są podobne i obie pokazują, że determinacja jest kluczowa. Oczywiście, że lotnisko w Buenos Aires to bardziej interesująca destynacja, niż Wroclaw. Ale pomysł zrodzil się z PRYWATNYCH POTRZEB. Ale w tamtej sytuacji nikt nie pytal o to, czy go nie stać na inne loty, czemu w ogóle próbuje, czy jest sknerą, czy idiotą, czemu nie może pozwolić sobie ma długie czekanie.....
Nie rozumiem wszystkich komentarzy w tym polaczkowym stylu: ale po co, ciekawe, na pewno studiuje gry i zabawy, na pewno jest chytra. Ludzie to mają nie po kolei w głowach.... Przecież jaki to ma związek ze sprawa?
Wspierajmy rodakow w każdych inicjatywach, które mogą pomóc im i nie tylko. Jesli jest to pozytywna inicjatywa, czemu nie?
Wspierajmy siebie nawzajem, zamiast podcinac skrzydła z zazdrości do dobrych pomysłów.
Ps. Klaudia Klimek. Lot do Wrocławia przez Kraków to podobne rozwiązanie do lotów przez każde inne Polskie miasto. Długie i drogie, busy się spozniaja i często jeżdżą w durnych porach, ostatecznie wszystko dłuży się do calego dnia. Spytaj tych, którzy tak teraz robią, ja jestem jednym z nich. A dziewczyna chce po prostu ulatwic polaczenie, bo uważa, że Wrocław zasługuje na uwagę. Sam latalam w tych zaje*anych ludźmi ryanairach i nie rozumiem, czemu Ci wszyscy ludzie mają sobie teraz inaczej radzić, skoro loty były tak popularne.
Popieram akcję!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 42  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Claudia C
(Claudia91)
Wiking
Ale ja tez tak robię jeszcze do lipca i tez mnie to frustruje. Autorka nie jest jedyna osoba tak samo jak ty czy ja. Takich osob znam wiecej. Ale zaciskam zęby równie wsciekla i zycze z calego serca jej powodzenia. W moim komentarzu nie bylo zlosliwosci tylko podsumowanie ze tez tak mam. Ale tez mam swiadomosc realisty ze dla linii lotniczych biznes to biznes.
P.S. Norwegian od lipca wycofal lot sobotni ze Stavanger do Krakowa (w ktorym i tak sie przesiadam tylko na busy) przez co strace 2 dni urlopu wybłagane cudem na kolanach. Cos jeszcze chcesz wiecej? Niestety takie realia zycia tu a studiowania w PL... nikt nie mowil ze bedzie latwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

()
Wiking
Claudia91 napisał:
Studiowanie co 2 tygodnie to normalne pełnowymiarowe studia dla tych co pracuja (to dla tych co się pięknie wypowiadali a sami studiow widocznie niekonczyli). Sama tak latałam tyle że ze STV z którego ponoć mamy połączenie ale nie w takie dni co potrzeba. Przywrócenie lotu nic nie pomoże jej jeśli wyznaczą loty np na środy, a do weekendu daleko. Sama płaciłam ponad 3500kr do 4500kr za bilety z przesiadkami w Oslo do Krakowa co 2 weekend. Choc zastanawia mnie bo z Krakowa do Wrocławia jest świetne połączenie busami i autostradą... dla mnie akcja bez pokrycia bo nie tylko ona ma problem z lotami wiec naglasnianie milionowej akcji spolecznosciowej w tym stylu mija sie zdecydowanie z celem
Czyli, mam rozumiec, ze jako zwykly i nie studiujacy gipsonosz nie mam nic do powiedzenia. Miarodajne i jedynie sluszne opinie wyplywajace z ust studiujacej operatorki powierzchni plaskich (z calym szacunkiem dla zawodu). To dosc ciekawa elitarna retoryka. Na jakiej uczelni ucza tegotypu nastawienia? Harward? Oxford? Hm........... to chyba Lubelski Uniwesytet Ludowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Claudia C
(Claudia91)
Wiking
Doczepiłeś się czegoś czego w mojej wypowiedzi nie ma. Odnosiła się do wypowiedzi wcześniejszej gdzie "pojechano" po formie zaocznej studiow. Ale wystarczy doczytac wczesniejsze komentarze a dopiero brac sie za hejt. Nie wazne. Juz wiecej nie zamierzam brac udzialu w dyskusji na MN skoro jest problem gdy ktos wyraza swoja opinie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

()
Wiking
No wlasnie. Wyrazilem opinie i okazalo sie to dla Ciebie problematyczne. Moze jednak rzeczywiscie warto dac sobie spokoj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Iwi Iwi
(yashica)
Wiking
A gdzie nasz połączenie Gardemoen Wrocław? Chętnie skorzystam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok