Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Oskarżyła fryzjerkę o dyskryminację, teraz zdjęła hidżab. Nie widzi w tym nic dziwnego - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Orzesznica
(Orzesznica)
Wiking
Cytat: ,,Dalej będę walczyć w sądzie o prawa tych, które noszą hidżaby – mówi Malika Bayan. – Wiem o tym, że na pewno wiele osób negatywnie zareaguje na moją decyzję. Niektórzy są pewni, że chciałam tylko zwrócić na siebie uwagę. Będę bronić swoich przekonań. To nie jest prowokacja, tu chodzi o zasady." TU jest sedno sprawy! Otóż pani Malika Bayan jak sama przyznała wie że część obywateli może nie chcieć obsługiwać/przebywać w towarzystwie osób z hidżabem.W miejscu publicznym tj.autobusie,chodniku muszą znosić obecność tych osób. Jednakże fryzjerka Merete Hodne nie chciała jej obsłużyć we własnym Zakładzie i ma prawo wygłaszać swoje zdanie.Jak komuś to nie podoba się to wynocha! To jest ewidentne wymuszenie na innej osobie takiego światopoglądu jaki ma pani Malika Bayan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 39  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Orzesznica napisał:
Cytat: ,,Dalej będę walczyć w sądzie o prawa tych, które noszą hidżaby – mówi Malika Bayan. – Wiem o tym, że na pewno wiele osób negatywnie zareaguje na moją decyzję. Niektórzy są pewni, że chciałam tylko zwrócić na siebie uwagę. Będę bronić swoich przekonań. To nie jest prowokacja, tu chodzi o zasady." TU jest sedno sprawy! Otóż pani Malika Bayan jak sama przyznała wie że część obywateli może nie chcieć obsługiwać/przebywać w towarzystwie osób z hidżabem.W miejscu publicznym tj.autobusie,chodniku muszą znosić obecność tych osób. Jednakże fryzjerka Merete Hodne nie chciała jej obsłużyć we własnym Zakładzie i ma prawo wygłaszać swoje zdanie.Jak komuś to nie podoba się to wynocha! To jest ewidentne wymuszenie na innej osobie takiego światopoglądu jaki ma pani Malika Bayan.

Czekam z niecierpliwoscia, jak nie wpuszcza ciebie do restauracji, bo jestes dzika Polka.
Wtedy podniesiesz raban, ze ci s....syni norki sa rasistami.

Kij ma dwa konce, i zwlaszcza ksenofobiczni Polacy powinni o tym pamietac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
ttt37 napisał:
Jozio Satan zapomnial jednak o tym,ze jak nawet polki jakis norek nie wpusci do restauracji z jakis tam powodow to wymieniona polka nie wsiadzie za to potem do ciezarowki aby rozjechac np jakich ludzi jak tez nie podlozy bomby na lotnisku itd itd..wiec poprawny politycznie tolerancyjny glupeczku..popatrz co sie dzieje na swiecie i do czego to zmierza..a potem swiruj tolerancyjnego...a jak masz klopoty z logicznym mysleniem to na pewno jest kolo ciebie ktos kto mysli odrobine wiecej niz naiwny tempy szympans i spokojnie ci to wyjasni.

Zazdroszcze polotu myslenia, jestes wielki.

U mnie na wsi norweskiej mowia, ze ociezalosc umyslowa Polakow jest wprost proporcjonalna do braku uzebienia i smrodu z otworu gebowego.
Trudno mi sie z moimi sasiadami nie zgodzic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Wymieniona Polka wsiadzie jednak do ciezarowki (TIRa) ale w zupelnie innym celu Pieniadz jest wazny !
No i prosze nie obrazac "tempego szympansa" To w koncu moj zacny przodek i nalezy og szanowac ! Czy w tych polskich szkolach naprawde juz niczego nie ucza?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Kulpa
(Berksthomas)
Wiking
Aha czyli fryzjer w Norwegii nie moze bronic swoich przekonan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
Na nowe zycie potrzebna jej nowa kasa,proste,im sie wszystko nalezy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok