Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norweskie firmy inwestują nad Wisłą: Kongsberg i Libertech to tylko niektóre z nich - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Rafal_ R6 Paweł P Marzena Groch K MN boj fra oszlo Paweł Gromadziński Ole_Nordmann (689 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
wykorzystują Polaków w norwegi a teraz będą wykorzystywać Polaków w ich własnym kraju .ich tylko interesuje tania siła robocza,wszystkie zagraniczne firmy powinny być usunięte z terenu Polski ,a na ich miejsce powinny powstawać Polskie firmy prywatne i państwowe,sprzedające technologie i produkty własnie innym krajom
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
beneksbaat beneksbaat
(beneksbaat)
Wiking
to jest prawo rynku jak chcesz otworzyc firme w innym kraju otwieraj. a nie wiecznie narzekac ze powstaja nowe firmy , co inego ma sie do sprzedazy panstwowych spolek zagranicznym inwestorom
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Ja sie nie czuje wykorzystywany w Norwegii.
Pracuje za taka sama stawke jak miejscowi, mam takie same prawa jak oni.
Jestem tutaj z wyboru a nie z przymusu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
artur.k
(artur.k)
Wiking
Polskie firmy w Polsce... i wrócimy do jeżdżenia Polonezami? To ja wolę globalną gospodarkę i norweskie firmy w Polsce i ludzi, których będzie stać na coś lepszego. Dopiero byś miał zarobki jakby był tylko polski kapitał w kraju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wojciechooo
(wojciechooo)
Wiking
Ta, i tylko polskie produkty? Już kiedyś ktoś miał takie pomysły.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
macie już Polsce francuskie ,niemieckie ,izraelskie ,holenderskie firmy itd i uciekliście za pieniądzem do norwegi , ile marketów macie zagranicznych a pensje macie ze starcza wam na suche bułki w tych marketach heheh fajna ta globalna gospodarka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
dla norwegów polski chłop to tani parobek ,a polka to tania pupa do dymania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok