Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Ja tak trochę z innej beczki... zauważyliście, że temat tego postu jest bez sensu? Co ma ustawa antyaborcyjna do tego z kim i ile dzieci chce mieć kobieta? Czy ludzie są wiatropylni? Chyba jednak mam braki w edukacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
memdata
(memdata)
Wiking
Moim zdaniem ludzie wyniszczaja się wzajemnie bo zamiast wspólnych radości i śmiechu panuje obecnie zazdrość żądza pieniądza i jeśli komuś się powodzi to życzy się mu kłody pod nogi.... Ludzie mamy 21wiek rozwój cywilizacyjny na bardzo wysokim poziomie... Możliwość rozwoju i pracy za granicą bez żadnych ograniczeń.... Dajmy sobie wszyscy na wstrzymanie i zamiast walczyć ze sobą szanujemy się nawzajem !!! Jeśli ktoś popiera ten wpis to stworzymy wspólnie organizacje stronę internetową która nie tylko będzie nas wszystkich dzielić poglądami ale jednoczyć... Bo jesteśmy tu razem... I każdy z nas posiada jakiś czasem lżejszy czasem cięższy bagaż doświadczeń którym musiał sprostać po emigracji z Polski!!!

Strona emigranci PL, która zjednoczyć nas wszystkich pomimo przekonań i poglądów pozwoli na uświadomienie sobie skąd jesteśmy i jak ważny powinien być nasz szacunek między sobą... Aby każdy miał w sobie coś z Polski z kraju którego podchodzimy wszyscy razem... Bez względu na przekonania i wiarę po prostu by zjednoczyć nas razem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
ZMIANA GODZINY PROTESTU!

W związku z kolizją z innym wydarzeniem pod Stortinget, demonstracja rozpocznie się o godzinie 12, a nie o 13 jak to było podawane wcześniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
memdata
(memdata)
Wiking
Chcę również wziąść udział w demonstracji mam szyldy i transparenty może mnie ktoś odebrać z Drammen?

Pozdrawiam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(maggie34)
Wiking
Oh NO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok