Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1 Post
memdata
(memdata)
Wiking
Czy osoba która pisze, mówi co powiedzieli by obrońcy praw życia gdyby urodziło im się dziecko z wodoglowiem, uposledzone, chore.. Ma własne doświadczenia na których opiera fakt iż aborcja w tym przypadku pomoże rodzicom i przyniesie im ulgę? Odciąży ich? Jeśli chore dziecko się nie urodzi??... Zastanawia mnie dlaczego piszą to osoby które nie posiadają chorych dzieci. Bo rodzice tych dzieci zazwyczaj bardzo je kochają i nie skłaniają się ku przekonaniom że aborcja była by dla nich w tym przypadku zbawienia. Zazwyczaj rodzice których spotkała taka sytuacja są ludźmi bez przekonań naklaniajacych do aborcji....

Kolejna rzecz to gwałty.. jeśli w jego wyniku dojdzie do zapłodnienia to powinno się przede wszystkim uświadamiać ją o możliwości donoszenia ciąży i oddania dziecka poczętego do adopcji!! Jest wiele bardzo wiele ośrodków adopcyjnch które przyjmą takie dziecko i napewno jeśli była by tylko taka wola zgwałconej kobiety. Potrzebne są zmiany w prawie które pomogą takim kobietom i wesprą rodziców chorych dzieci... A nie prawo do bezkarni mordowania... No ludzie nie dajmy się zwariować!!!! Kilkanaście lat temu w Polsce istniały obozy zagłady mordowali w nich masowo ludzi Polaków, Rzydow..... A dziś to my ubieramy maskę Hitlera i sami dobrowolnie stajemy się psychopatami mordercami bez skrupułów wraz z Angelą Merkel zaczynamy się uporządkowywac nowoczesnej ideologii i przekonaniom które są nam wmawiane jednocześnie tracąc wartości które powinny być dla nas najważniejsze... I nie mam tu na myśli katolików, protestantów itd mam na myśli ludzi i kodeksu ludzkiego prawa do życia. Bo każdy z nas to prawo otrzymał..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
"Bo jak wspomniałem często decyzja lekarzy w tym przypadku jest odpowiednio analizowania więc dla nich też liczy się dobro życie kobiety(ciężarnej) i mając wiedzę oraz świadomość powikłań mogą w tym przypadku dokonać ustępstwa ze względu na ocalenie życia"

No to jak w koncu..........jestes za czy przeciw ochronie zycia? Badz konsekwentny , debilku. To nie jest sprawa prawa do aborcji czy nie. To sprawa czy kobieta moze decydowac o sobie czy nie. A jak jestes za ochrona zycia to nie zabijaj komarow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Będę na demonstracji. Do zobaczenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
memdata
(memdata)
Wiking
Kobiety bądź dziecka na końcu miało być... z resztą czy to ważne??? Jestem śpiący więc popełniłem błąd w składni zdania, udzielam się w temacie pod głupim artykułem dotyczącym demonstracji i wolności kobiet do aborcji pełna demokracja! Was i tak nic i nikt nie powstrzyma "robta co chceta" znacie dobrze wasze hasło przewodnie .... Działajcie!! Zbyt wiele czasu można stracić by komuś coś udowodnić... czasami lepiej świadomie odejść w swoim przekonaniu i pogodzić się z myślą że czas jednak jest zbyt cenny by tracić go bezowocnie.... Dobranoc wszystkim .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
memdata napisał:
Czy osoba która pisze, mówi co powiedzieli by obrońcy praw życia gdyby urodziło im się dziecko z wodoglowiem, uposledzone, chore.. Ma własne doświadczenia na których opiera fakt iż aborcja w tym przypadku pomoże rodzicom i przyniesie im ulgę? Odciąży ich? Jeśli chore dziecko się nie urodzi??... Zastanawia mnie dlaczego piszą to osoby które nie posiadają chorych dzieci. Bo rodzice tych dzieci zazwyczaj bardzo je kochają i nie skłaniają się ku przekonaniom że aborcja była by dla nich w tym przypadku zbawienia. Zazwyczaj rodzice których spotkała taka sytuacja są ludźmi bez przekonań naklaniajacych do aborcji....

Kolejna rzecz to gwałty.. jeśli w jego wyniku dojdzie do zapłodnienia to powinno się przede wszystkim uświadamiać ją o możliwości donoszenia ciąży i oddania dziecka poczętego do adopcji!! Jest wiele bardzo wiele ośrodków adopcyjnch które przyjmą takie dziecko i napewno jeśli była by tylko taka wola zgwałconej kobiety. Potrzebne są zmiany w prawie które pomogą takim kobietom i wesprą rodziców chorych dzieci... A nie prawo do bezkarni mordowania... No ludzie nie dajmy się zwariować!!!! Kilkanaście lat temu w Polsce istniały obozy zagłady mordowali w nich masowo ludzi Polaków, Rzydow..... A dziś to my ubieramy maskę Hitlera i sami dobrowolnie stajemy się psychopatami mordercami bez skrupułów wraz z Angelą Merkel zaczynamy się uporządkowywac nowoczesnej ideologii i przekonaniom które są nam wmawiane jednocześnie tracąc wartości które powinny być dla nas najważniejsze... I nie mam tu na myśli katolików, protestantów itd mam na myśli ludzi i kodeksu ludzkiego prawa do życia. Bo każdy z nas to prawo otrzymał..

Prosze zejsc na Ziemie,kazdego rodzica cieszy zdrowe dziecko,ktore sie usamodzielni,pojdzie w swiat,zrobi wnuki,wnuczki,a nie roslinka przez ktora chorobe odbija sie to na calej rodzinie,dobrze wiesz ze w XIX w.,te dziecko nie przetrwalo by nawet dnia,a to ze mamy rozwinieta medycyne i mozna sztucznie trzymac takie dzieci to inna bajka.Ty porownujesz aborcjonistow do Hitlera,zas idealem dla Was powinien byc Stalin bo to on wprowadzil ustawe anty-aborcyjna w zycie.
JabinzHazo przestan czytac te wypociny z zaleznej.pl od PiS gdzie wiadomosci docieraja z conajmniej dniowym opoznieniem by mogly pierw byc ocenzurowane,co jest przychylne pisdzielcom a co nie,a potem wydrukowane.Szum z ustawa anty-aborcyjna ma przykryc kolejne zapedy niszczenia kraju przez PiS umowa CETA z Kanada (czytaj Ameryka)
www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/...da,35,0,2161443.html
Teraz jak szyneczke kupisz za 30zl to ten rzad tak Ci jedzenie zapewni,ze bedziesz pachnaca szynke amerykanska wpieprzal za 50zl,nie mowiac o innych produktach.
Ta cala prawica jest taka destruktywna,ze lubi kopac dolki pod soba a potem w nie wpadac,granice UE otworzyla Polsce koalicja SLD-UP,anglicy za czasow Partii Pracy otworzyli nam swoj rynek,to samo szwedzka lewica,a co w zamian dali im polacy?Popierali Partie Konserwatywne,ktore uzywaly tej samej retoryki co polska prawica,obwiniajac nie Zydow za caly bajzel,ale polakow,polacy poparli Brexit,a potem zobaczyli ze im tylko to zaszkodzilo a atmosfera stala sie anty-polska w anglii,i pomysleli co my narobilismy,popierali takie partyjki irlandzkie jak Libertas (koran mekke probowal zawiazac sojusz z nimi),ktore jawnie mowily o wykopie polakow z irlandzkiej gospodarki,i tak moge wymieniac jeszcze z 10 stron.
Takze 1 pazdziernika wykopmy prawice do smietnika !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Ciekawe dlaczego nikt tak namiętnie nie demonstruje kiedy rodzice dzieci niepełnosprawnych walczą o ich prawa? Albo dlaczego nie ma organizacji walczących ze zboczeńcami? Nie jestem po żadnej stronie bo to bardzo delikatny temat, ale nigdy bym się nie zdecydował żeby demonstrować niszczenie czegoś co powstaje w wyniku mechanizmu, którego do końca nie rozumiem. I nikt na świecie do końca nie zna cudu poczęcia bo w innym wypadku już moglibyśmy zamawiać sobie idealne wymarzone dzieci przez internet... Szkoda że jest w nas tyle nienawiści... pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
223 Posty
ALEXANDER HAZARD
(ALEXANDEROS)
Stały Bywalec
O ABORCJI POWINNO ZADECYDOWAĆ CAŁE SPOŁECZEŃSTWO, W REFERENDUM(!) Ta grupa uzurpatorów która teraz "rządzi", która jest prowadzana na smyczy BASIORÓW z tzw. episkopatu i TOWARZYSZA Rydzyka powinna już sobie dać z tą aborcją SPOKÓJ(!) To trwa już 30 lat. Są inne sprawy ważniejsze. O tym czy kobieta urodzi czy nie powinna zadecydować kobieta z lekarzem. POprzednia grupa uzurpatorów i oszołomów też nie była lepsza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
Spidi napisał:
Ciekawe dlaczego nikt tak namiętnie nie demonstruje kiedy rodzice dzieci niepełnosprawnych walczą o ich prawa? Albo dlaczego nie ma organizacji walczących ze zboczeńcami? Nie jestem po żadnej stronie bo to bardzo delikatny temat, ale nigdy bym się nie zdecydował żeby demonstrować niszczenie czegoś co powstaje w wyniku mechanizmu, którego do końca nie rozumiem. I nikt na świecie do końca nie zna cudu poczęcia bo w innym wypadku już moglibyśmy zamawiać sobie idealne wymarzone dzieci przez internet... Szkoda że jest w nas tyle nienawiści... pzdr

No i to sa skutki braku wychowania seksualnego w szkolach. Plus zerowy poziom wiedzy o biologi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Michał Krowa - nie zrozumiałeś sensu mojego wpisu... szkoda...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T Y
(Alfa)
Wiking
Czy osoba która pisze, mówi co powiedzieli by obrońcy praw życia gdyby urodziło im się dziecko z wodoglowiem, uposledzone, chore.. Ma własne doświadczenia na których opiera fakt iż aborcja w tym przypadku pomoże rodzicom i przyniesie im ulgę? Odciąży ich? Jeśli chore dziecko się nie urodzi??... Zastanawia mnie dlaczego piszą to osoby które nie posiadają chorych dzieci. Bo rodzice tych dzieci zazwyczaj bardzo je kochają i nie skłaniają się ku przekonaniom że aborcja była by dla nich w tym przypadku zbawienia. Zazwyczaj rodzice których spotkała taka sytuacja są ludźmi bez przekonań naklaniajacych do aborcji....

Odpowiedz :
A czy u dziecka ktore ma miesiac lub dwa mozna stwiedzic wodoglowie ?.
Too jest artykol o zabijaniu nienarodzonych a nie o eutanazji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok