Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nastolatkowie piją za dużo alkoholu? Serial „Skam” zbyt kontrowersyjny dla zagranicznych odbiorców - Norwegia

Czytali temat:
sM M Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Agata Dymna K MN boj fra oszlo Josef Satan ja ja merymont Josephvol.2 smith paniskwiercz Łukasz Ch Czejen Piotrek9235 (1390 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Serial jest wart obejrzenia przez rodzicow majacych dzieci w wieku 15 - 19 lat. Typowe problemy wieku dorastania, dobry manus, wiarygodna obsada.
Jest rowniez "watek" polski - kontakt z polskim "dostawca" i polskie piwo pojawiajace sie na jednej z imprez nastolatkow.
Coz zrobilaby mlodziez, gdyby nie brak skrupulow polskich alkoholowych biznesmenow. Az strach pomyslec!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norman3548)
Wiking
Wiele rodzicow ma takie same rozumki jak ich dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
koliczyna xxd
(koliczyna xxd)
Wiking
polecam obejrzeć ten serial po obejrzeniu całego gdy dowiedziałam się ze przejmują go Amerykanie i ogólnie gdy się dowiedziałam ze nie będzie już kręcony w Norwegii, to ze będą inni aktorzy popłakałam się dosłownie. Przynajmniej ja nie wiem jak wy przyzwyczajiłam się do tych aktorów no i trochę mnie to denerwuje ze został przejęty przez Amerykanów ale dam im szanse
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Czejen
(Czejen)
Wiking
Prawda jest taka, że nastolatki piją jak starzy wyjadacze. Nie ma co czarować rzeczywistości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Czejen napisał:
Prawda jest taka, że nastolatki piją jak starzy wyjadacze. Nie ma co czarować rzeczywistości.

Na moj chlopski rozum to jedni pija a drudzy jakby nie.
To tak jak z doroslymi.....a nawet z Polakami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok