Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Pijani Polacy aresztowani na lotnisku w Norwegii. Szaleli w samolocie do Bergen - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Pijani Polacy aresztowani na lotnisku w Norwegii. Szaleli w samolocie do Bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr p........
(thomas)
Wiking
Brawo polacy polak potrafi 99 % polakow w norwegi to wiesniaki normalni polacy zostaja u siebie w kraju polska pozbywa sie partaczy wiesniakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -47  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kamil.tech10@gmail.com
(kamil.tech10@gmail.com)
Wiking
Co wy piszecie za bzdury . Pracowalem w kongeparken z takimi matolami ktorzy nawet jezyka nie znaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kamil.tech10@gmail.com
(kamil.tech10@gmail.com)
Wiking
Polacy mieszkaja ja szczury w baraku placa po 4000 tys nok a pracodawca zwalnia ludzi jak chce. Zero bhp bo kaza ci wchodzic na wysokosc bez zabezpieczen. Mnie dwoch czarnych zrzucilo ze skale ,zlamana noga i rozcieta glowa , lecialem z ponad 5 metrow a norweski pracodawca co zrobil wyrzucil mniebz praxy i wyslal z polski. Qiec pytam czy to polacy czy norwedzy sie zle dostosowuja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kamil.tech10@gmail.com
(kamil.tech10@gmail.com)
Wiking
No wlasnie tacy jak ty pawel ktorzy sprzedadza rodaka byle by wejsc w tylek szefowi norkowi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Polaki z biedy pijo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr p........
(thomas)
Wiking
Do Norwegi wyjezdza sama wies wiesniacy za kase zrobia wszystko zobaczie ogloszenia na mojej norwegi USLUGI SAMI PARTACZE ZA KASE ZROBIA WSZYSTKO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -21  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
jacek szymkowski
(jacekjuka)
Nowicjusz
deport z powrotem kmiotow na wies
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr p........
(thomas)
Wiking
Hyba prawde napisalem co? Ze tyle minusow ale taka jest prawda a wy z jakiej wsi jestescie ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Skowera
(asiulek250)
Wiking
Ja też jestem z mężem w Norwegii,ale nie jesteśmy wieśniakami i partaczami którzy za kasę zrobią wszystko piotr p...... Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok