Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
„Być może Wałęsa zwycięży w wyborach prezydenckich. Ale i wtedy nie będzie prezydentem demokratycznej Rzeczpospolitej, lecz czynnikiem destabilizującym polityczny układ, wprowadzającym chaos, izolującym Polske od swiata.

Adam Michnik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Michnik:

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
optymysta napisał:
HeartB napisał:
martt napisał:
zarzuty kolaboracji i bycie TW Bolkiem stawiane Walesie sa juz od wielu wielu lat i pare procesow sie odbylo. W sadzie do tej pory nie uznano Walesy za Bolka bo brak jest przekonywujacych dowodow ale tez nie skazano nikogo za bezpodstawne pomowienie. Moze mamy wiec przelom, moze znalazly sie twarde dowody i ostatni gwozdz... Wiec zadna to sensacja a przypinanie prowokacji PiSowi swiadczy o nie znajomosci tematu i plytkim zainteresowaniu tematem. Ale co oni moga wiedziec,pojecia nie maja wychowani na zupelnie innym podworku
---------
Ostatni gwóźdź....
16.12.70 byłem pod dopalajacym się KW w Gdańsku
15.08.80 byłem pod brama Stoczni gdy L.W. ogłaszał koniec strajku
Marzec 81, bylem pod brama URM gdy po daniu w morde Rulewskiemu..
12 .12.81 czytałem szkic wystapienia Generala + 8 następnych lat obok Niego
07.86 rozmwaialem Gwiazda o śmierci Solidarności
87/88 dostarczałem forse z N dla Wladka z Wrocka
02.1989 domykalem drzwi sali kolumnowej - Okrągły Stół....
Ostatni.. ? Gwóźdź? Do czyjej trumny ?!!!
Gdy czytam te wypociny szczylow z portalu na te tematy to zygac się chce....


A co to Krystian? - \"Sympathy For The Devil\"

-------
Krystian...
Tak pamiętam Alamond i te scenę podczas " Sympathy..". I belkoczacego Jaggera : People, stop fightin, coz we,ll stop playin,...
Dziś można powtórzyć: Poles, stop fightin, idiots.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Jasta 102 napisał:
sluchajcie Michnika to prawdziwy Polak i patriota
-------
Oblewal mnie zawsze burak gdy słuchałem Wałęsy. Zialem nienawiścią gdy ocieralem się o Generała. Oburza mnie przemiana Michnika....ale nigdy Mu ( i Kuroniowi) nie zapomnę tego,że on kiblowal przez wiele lat w kurweskiej celi,gdy myśmy pierdolili nasze sliczne dziewczyny lat 70 i 80 tych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
bebel
(bebel)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
christopher van denes
(christopher)
Wiking
Moja odpowiedz na ponizajace wypowiedzi mojeg znajomego na temat Walensy:Nie pszesadzaj juz ,ja szanuje twoje poglady ale jezeli jestes takim patryjotyzmu za ktorego chcesz byc uwarzany to tobie najbardziej powinny zalezec na tym zeby to byla prawda jak kazdemu myslacemu i znajacemu troche Swiat polakowi ,tu nie chodzi o jakies lokalene rozgryfki a wizerunek naszego kraju ,Polacy i tak Maja pod Gore wszedzie ,powie ci to kazdy normalny emigrant i tu nie chodzi o pieniadze a Walensa tak naprawde jest jedyny rozpoznawalnym symbolem polskim jaki wiekszosc za granicami zna i uwaza ,to nawet troche pszykre ale prawdziwe ,nie papirz czy Chopin ,to latwo sprawdzic rozmawiajac z przecietmym zagraniczniakiem ,dlatego ten Nasz symbol ,niezaleznie od pogladow powinnismy szanowac bo to nie Walese oni wtedy widza tylko nas Samych ,Swiat sie wcale Polska specjalnie nieiteresuje a nasza polska marke oprocz wodki za granicami dopiero budujemy ,wiem cos o tym bo z tym pracuje i 30 lat emigracji i podrozy mnie tego nauczylojesli tego nierozumniesz jak sobole polskie znane na swiecie powinnismy wspieram to niemamy o Czym mowic ... Z powazaniem C
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
orlu
(orlu)
Nowicjusz
christopher napisał:
Moja odpowiedz na ponizajace wypowiedzi mojeg znajomego na temat Walensy:Nie pszesadzaj juz ,ja szanuje twoje poglady ale jezeli jestes takim patryjotyzmu za ktorego chcesz byc uwarzany to tobie najbardziej powinny zalezec na tym zeby to byla prawda jak kazdemu myslacemu i znajacemu troche Swiat polakowi ,tu nie chodzi o jakies lokalene rozgryfki a wizerunek naszego kraju ,Polacy i tak Maja pod Gore wszedzie ,powie ci to kazdy normalny emigrant i tu nie chodzi o pieniadze a Walensa tak naprawde jest jedyny rozpoznawalnym symbolem polskim jaki wiekszosc za granicami zna i uwaza ,to nawet troche pszykre ale prawdziwe ,nie papirz czy Chopin ,to latwo sprawdzic rozmawiajac z przecietmym zagraniczniakiem ,dlatego ten Nasz symbol ,niezaleznie od pogladow powinnismy szanowac bo to nie Walese oni wtedy widza tylko nas Samych ,Swiat sie wcale Polska specjalnie nieiteresuje a nasza polska marke oprocz wodki za granicami dopiero budujemy ,wiem cos o tym bo z tym pracuje i 30 lat emigracji i podrozy mnie tego nauczylojesli tego nierozumniesz jak sobole polskie znane na swiecie powinnismy wspieram to niemamy o Czym mowic ... Z powazaniem C
img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201602/1...73591_iptidr_600.jpg



O co chodzi....? O prawdę... bo co bez niej zrobimy ?i Trzeba pamiętać o tych ludziach, na których donosił, i którzy po dzień dzisiejszy zostali zepchnięci na margines dlatego, że on współpracował ... demotywatory.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kto słuchał Radia Wolna Europa to wie kto walczył za Polskę i siedział po więzieniach
na nic jemu obecne "objawienia"
i tak się rzygać chce kogo ponieśliśta i szykujeta sie z zamniarem poniesienia na wawel, małą literą pisany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
SENTEX napisał:
przeciez wiadomo od lat 90 ze Walesa to agent -------a caly okragly stol to bojda i dalej rzadza nami spadkobiercy PRL
bojda na resurach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
jasta102 napisał:
SENTEX napisał:
przeciez wiadomo od lat 90 ze Walesa to agent -------a caly okragly stol to bojda i dalej rzadza nami spadkobiercy PRL
bojda na resurach


Sam "Bolek" w 144 wersji wydarzen (juz bardziej zalosnej niz smiesznej) potwierdza, ze podpisal, ale nie donosil, a jak przypadkowo donosil "na placzaca prosbe", to w dobrej wierze i ktos mu obiecal, ze kwity na Bolka zostana mu oddane, albo zniszczone bezpowrotnie
Stachu, to bardziej wierzy w "niepokalane"zycie Lecha bardziej, niz sam Lech
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok