Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

16 Postów
Jarek B
(dominikbima)
Wiking
''włączyć silnik oraz ogrzewanie szyb, a następnie zabrać się za mniej przyjemną czynność, czyli odśnieżanie.'' kolejna bzdura autora tych wypocin.Nie wolno uzywac zapalonego silnika w czasie postoju nie zwiazanego z jazdą .Grozi za to mandat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

()
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
Fantomas napisał:
Czy autorka zna i rozumie jezyk polski?
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Jak mawiają przodkowie wikingów, nie ma brzydkiej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
Chyba \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"POTOMKOWIE\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" , a nie przodkowie.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nie może nas zawieźć w żadnej sytuacji\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"zawieźć\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" to nas moze samochod do okreslonego miejsca, a opona to moze \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"ZAWIEŚĆ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"


Ale skąd Ty wiesz ile autorka ma lat i kogo tam zna, może mieć i ponad tysiąc, to i przodków zna.

Może i nie może zawieźć, bo np. Cały czas chleje albo lejce zabrali, użyj trochę wyobraźni bo tak to w depresję wpadniesz czytając artykuły na MN.
Mawiaja to nie czas przeszly. Nie chodzi o zawozi tylko zawodzi kumasz?


Ironii to ty nie kumasz...

No nie, nie kumam czytajac Twoje posty.
Musisz dopisywac ze zartowales. Przez chwile myslalem tylko ze autorka slyszy glosy przodkow.


Ironię / sarkazm albo ktoś wyłapuje albo nie.

Jasne ale nie podczas rozmowy z kims kogo nie znam nie na forum itd Jaja se robisz?
Szukam przygodnego seksu
No powiedz mi to zart czy nie?


Ja jestem \"głupim polonorkiem\" który potrafi z tego co napisał ktoś wywnioskować czy jest to jego przekonanie czy ironia, czasem mogę nie być pewny, ale jak ktoś pisze często na forum to kilka wpisów i jestem pewny, tobie to nie grozi.

Nie porównuj mojego wpisu do jednozdaniowca którego wstawiłes z czapy do porównania.



Cieszy mnie niezmiernie że ironia to dla ciebie żarty, mam dzięki temu świadomość że wiecej ludzi jest zadowolona i rozumie co chciałem przekazać niż bym chciał.

Jednozdaniowiec bo nie mam zamiaru tracic czasu abys Ty mogl cos zrozumiec. Jak chcesz sie czegos dowiedziec to czytaj ksiazki.
Kilka wpisow i jestem pewny. Tlumaczysz sie teraz jak przedszkolak. Skad ta pewnosc? Z czego to wynika?
Dla mnie ironia to zarty? Wskaz po czym to wywnioskowales bo chyba nie wiesz co piszesz.

Moze to: szukam seksu zart czy prawda?
Wiesz jezeli nie masz juz wyjscia z sytuacji to do bledu ortograficznegonsie dojebiesz, tu akurat szanse daje ci "zart" o to chodzi?
Doskonale wiesz co mam na mysli i nie szukaj kwadratowych jaj zebynwybrnac z sytuacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Josephvol.2 napisał:
napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
Fantomas napisał:
Czy autorka zna i rozumie jezyk polski?
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Jak mawiają przodkowie wikingów, nie ma brzydkiej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
Chyba \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"POTOMKOWIE\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" , a nie przodkowie.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nie może nas zawieźć w żadnej sytuacji\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"zawieźć\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" to nas moze samochod do okreslonego miejsca, a opona to moze \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"ZAWIEŚĆ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"


Ale skąd Ty wiesz ile autorka ma lat i kogo tam zna, może mieć i ponad tysiąc, to i przodków zna.

Może i nie może zawieźć, bo np. Cały czas chleje albo lejce zabrali, użyj trochę wyobraźni bo tak to w depresję wpadniesz czytając artykuły na MN.
Mawiaja to nie czas przeszly. Nie chodzi o zawozi tylko zawodzi kumasz?


Ironii to ty nie kumasz...

No nie, nie kumam czytajac Twoje posty.
Musisz dopisywac ze zartowales. Przez chwile myslalem tylko ze autorka slyszy glosy przodkow.


Ironię / sarkazm albo ktoś wyłapuje albo nie.

Jasne ale nie podczas rozmowy z kims kogo nie znam nie na forum itd Jaja se robisz?
Szukam przygodnego seksu
No powiedz mi to zart czy nie?


Ja jestem \\\\\\\"głupim polonorkiem\\\\\\\" który potrafi z tego co napisał ktoś wywnioskować czy jest to jego przekonanie czy ironia, czasem mogę nie być pewny, ale jak ktoś pisze często na forum to kilka wpisów i jestem pewny, tobie to nie grozi.

Nie porównuj mojego wpisu do jednozdaniowca którego wstawiłes z czapy do porównania.



Cieszy mnie niezmiernie że ironia to dla ciebie żarty, mam dzięki temu świadomość że wiecej ludzi jest zadowolona i rozumie co chciałem przekazać niż bym chciał.

Jednozdaniowiec bo nie mam zamiaru tracic czasu abys Ty mogl cos zrozumiec. Jak chcesz sie czegos dowiedziec to czytaj ksiazki.
Kilka wpisow i jestem pewny. Tlumaczysz sie teraz jak przedszkolak. Skad ta pewnosc? Z czego to wynika?
Dla mnie ironia to zarty? Wskaz po czym to wywnioskowales bo chyba nie wiesz co piszesz.

Moze to: szukam seksu zart czy prawda?
Wiesz jezeli nie masz juz wyjscia z sytuacji to do bledu ortograficznegonsie dojebiesz, tu akurat szanse daje ci \"zart\" o to chodzi?
Doskonale wiesz co mam na mysli i nie szukaj kwadratowych jaj zebynwybrnac z sytuacji.


Z tym \"myśli\" to się nie rozpędzaj.
Pewność wynika z umietnosci czytania ze zrozumieniem, posiadłes umiejętność składania literek w wyrazy, a te w zdania i nic po za tym.
Nie tłumacze się jak przedszkolak, piszę jak do przedszkolaka.

Mój tekst był i jest ironią, a ty mi bredzisz żebym pisał że żartowałem, wiec nie pierdol że uważasz inaczej....starczy dowodów...
Ty się do mnie przyczepiłes i nie wiesz jak wybrnąć, trzeba być ograniczonym żeby choć przez chwilę pomyśleć o tym że tekst o tym że ktoś może mieć ponad tysiąc lat to nie \"zart\".


Z oporami wtracam sie w ciekawa wymiana zdan, ale jak mus to trzeba.

Poslugujac sie komunikatywnie jezykiem polskim ( jak wiekszosc tutaj sie wypowiadajacych )trudno jest wylapac niuanse tudziez przekaz wynikajacy z postow tych bardziej komunikatywnych.

Kiedys pewien znany osobnik powiedzial/napisal:

"Chodzi mi o to, aby język giętki
Powiedział wszystko, co pomyśli głowa:
A czasem był jak piorun jasny, prędki,
A czasem smutny jako pieśń stepowa,
A czasem jako skarga nimfy miętki,
A czasem piękny jak aniołów mowa...
Aby przeleciał wszystka ducha skrzydłem.
Strofa być winna taktem, nie wędzidłem"

Gorzej, jak glowa pusta i mysli brak.
I to nie jest ani ironia, ani zwykly zart ( to tak dla ulatwienia pojecia przekazu mojego nadzwyczaj komunikatywnego postu)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

()
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:
napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
Fantomas napisał:
Czy autorka zna i rozumie jezyk polski?
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Jak mawiają przodkowie wikingów, nie ma brzydkiej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
Chyba \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"POTOMKOWIE\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" , a nie przodkowie.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nie może nas zawieźć w żadnej sytuacji\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"zawieźć\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" to nas moze samochod do okreslonego miejsca, a opona to moze \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"ZAWIEŚĆ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"


Ale skąd Ty wiesz ile autorka ma lat i kogo tam zna, może mieć i ponad tysiąc, to i przodków zna.

Może i nie może zawieźć, bo np. Cały czas chleje albo lejce zabrali, użyj trochę wyobraźni bo tak to w depresję wpadniesz czytając artykuły na MN.
Mawiaja to nie czas przeszly. Nie chodzi o zawozi tylko zawodzi kumasz?


Ironii to ty nie kumasz...

No nie, nie kumam czytajac Twoje posty.
Musisz dopisywac ze zartowales. Przez chwile myslalem tylko ze autorka slyszy glosy przodkow.


Ironię / sarkazm albo ktoś wyłapuje albo nie.

Jasne ale nie podczas rozmowy z kims kogo nie znam nie na forum itd Jaja se robisz?
Szukam przygodnego seksu
No powiedz mi to zart czy nie?


Ja jestem \\\\\\\"głupim polonorkiem\\\\\\\" który potrafi z tego co napisał ktoś wywnioskować czy jest to jego przekonanie czy ironia, czasem mogę nie być pewny, ale jak ktoś pisze często na forum to kilka wpisów i jestem pewny, tobie to nie grozi.

Nie porównuj mojego wpisu do jednozdaniowca którego wstawiłes z czapy do porównania.



Cieszy mnie niezmiernie że ironia to dla ciebie żarty, mam dzięki temu świadomość że wiecej ludzi jest zadowolona i rozumie co chciałem przekazać niż bym chciał.

Jednozdaniowiec bo nie mam zamiaru tracic czasu abys Ty mogl cos zrozumiec. Jak chcesz sie czegos dowiedziec to czytaj ksiazki.
Kilka wpisow i jestem pewny. Tlumaczysz sie teraz jak przedszkolak. Skad ta pewnosc? Z czego to wynika?
Dla mnie ironia to zarty? Wskaz po czym to wywnioskowales bo chyba nie wiesz co piszesz.

Moze to: szukam seksu zart czy prawda?
Wiesz jezeli nie masz juz wyjscia z sytuacji to do bledu ortograficznegonsie dojebiesz, tu akurat szanse daje ci \"zart\" o to chodzi?
Doskonale wiesz co mam na mysli i nie szukaj kwadratowych jaj zebynwybrnac z sytuacji.


Z tym \"myśli\" to się nie rozpędzaj.
Pewność wynika z umietnosci czytania ze zrozumieniem, posiadłes umiejętność składania literek w wyrazy, a te w zdania i nic po za tym.
Nie tłumacze się jak przedszkolak, piszę jak do przedszkolaka.

Mój tekst był i jest ironią, a ty mi bredzisz żebym pisał że żartowałem, wiec nie pierdol że uważasz inaczej....starczy dowodów...
Ty się do mnie przyczepiłes i nie wiesz jak wybrnąć, trzeba być ograniczonym żeby choć przez chwilę pomyśleć o tym że tekst o tym że ktoś może mieć ponad tysiąc lat to nie \"zart\".

Zwrocilem tylko uwage na "mawiaja" i na "zawiesc"
Nie czepiam sie pozabtym niczego innego.
To Ty zarzuciles mi ze nie dostrzegam ironi kiedy dostrzeglem Twoj blad.
Nadal uwazasz ze to ja nie potrafie czytac ze zrozumieniem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
napisał:
napisał:
Josephvol.2 napisał:
napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
jasta 102 napisał:
Josephvol.2 napisał:
Fantomas napisał:
Czy autorka zna i rozumie jezyk polski?
\"Jak mawiają przodkowie wikingów, nie ma brzydkiej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie.\\\"
Chyba \\\"POTOMKOWIE\" , a nie przodkowie.
\\\"nie może nas zawieźć w żadnej sytuacji\"
\"zawieźć\" to nas moze samochod do okreslonego miejsca, a opona to moze \"ZAWIEŚĆ\"


Ale skąd Ty wiesz ile autorka ma lat i kogo tam zna, może mieć i ponad tysiąc, to i przodków zna.

Może i nie może zawieźć, bo np. Cały czas chleje albo lejce zabrali, użyj trochę wyobraźni bo tak to w depresję wpadniesz czytając artykuły na MN.
Mawiaja to nie czas przeszly. Nie chodzi o zawozi tylko zawodzi kumasz?


Ironii to ty nie kumasz...

No nie, nie kumam czytajac Twoje posty.
Musisz dopisywac ze zartowales. Przez chwile myslalem tylko ze autorka slyszy glosy przodkow.


Ironię / sarkazm albo ktoś wyłapuje albo nie.

Jasne ale nie podczas rozmowy z kims kogo nie znam nie na forum itd Jaja se robisz?
Szukam przygodnego seksu
No powiedz mi to zart czy nie?


Ja jestem \"głupim polonorkiem\" który potrafi z tego co napisał ktoś wywnioskować czy jest to jego przekonanie czy ironia, czasem mogę nie być pewny, ale jak ktoś pisze często na forum to kilka wpisów i jestem pewny, tobie to nie grozi.

Nie porównuj mojego wpisu do jednozdaniowca którego wstawiłes z czapy do porównania.



Cieszy mnie niezmiernie że ironia to dla ciebie żarty, mam dzięki temu świadomość że wiecej ludzi jest zadowolona i rozumie co chciałem przekazać niż bym chciał.

Jednozdaniowiec bo nie mam zamiaru tracic czasu abys Ty mogl cos zrozumiec. Jak chcesz sie czegos dowiedziec to czytaj ksiazki.
Kilka wpisow i jestem pewny. Tlumaczysz sie teraz jak przedszkolak. Skad ta pewnosc? Z czego to wynika?
Dla mnie ironia to zarty? Wskaz po czym to wywnioskowales bo chyba nie wiesz co piszesz.

Moze to: szukam seksu zart czy prawda?
Wiesz jezeli nie masz juz wyjscia z sytuacji to do bledu ortograficznegonsie dojebiesz, tu akurat szanse daje ci \\\\\\\"zart\\\\\\\" o to chodzi?
Doskonale wiesz co mam na mysli i nie szukaj kwadratowych jaj zebynwybrnac z sytuacji.


Z tym \\\\\\\"myśli\\\\\\\" to się nie rozpędzaj.
Pewność wynika z umietnosci czytania ze zrozumieniem, posiadłes umiejętność składania literek w wyrazy, a te w zdania i nic po za tym.
Nie tłumacze się jak przedszkolak, piszę jak do przedszkolaka.

Mój tekst był i jest ironią, a ty mi bredzisz żebym pisał że żartowałem, wiec nie pierdol że uważasz inaczej....starczy dowodów...
Ty się do mnie przyczepiłes i nie wiesz jak wybrnąć, trzeba być ograniczonym żeby choć przez chwilę pomyśleć o tym że tekst o tym że ktoś może mieć ponad tysiąc lat to nie \\\\\\\"zart\\\\\\\".

Zwrocilem tylko uwage na \\\"mawiaja\\\" i na \\\"zawiesc\\\"
Nie czepiam sie pozabtym niczego innego.
To Ty zarzuciles mi ze nie dostrzegam ironi kiedy dostrzeglem Twoj blad.
Nadal uwazasz ze to ja nie potrafie czytac ze zrozumieniem?


Tak nie potrafisz, wiesz co znaczą słowa czy określenia czasu jedynie.

Błędy były celowe czy tam wynikające z absurdu moich argumentów czytaj bez znaczenia, a w artykule który miał być poważny pokazują że nikt nie robi sobie trudu żeby przeczytać co spłodził.

Dlatego napisalem zs autorka byc moze slyszy glosy przodkow. Naromiast to co Ty napisalem hm... No nie trafione bez wzgledunna to co chciales przekazac czytelnikowi. Bylo to slabe i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

()
Stały Bywalec
Poziom Twojego pisania nie jest slaby i tego nie powiedzialem. Slabe bylonakurat "to"
A dojebalemnsie do Ciebie bo chciales pokazac wszystkim ze autorka jest hm... Ujme to "na zlym stanowisku" a sam zaprezentowales poziom no nie wysoki.
Nie cierpie cwaniakow ktorzy wykozystaja najdrobniejsze potkniecie zwyklego przechodnia i do konca probuja pozbawic go resztek godnosci.
Natomias uwielbiam takich cwaniakow wkurwiac i dlatego jestem na tym forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
napisał:

Nie cierpie cwaniakow ktorzy wykozystaja najdrobniejsze potkniecie zwyklego przechodnia i do konca probuja pozbawic go resztek godnosci.
Natomias uwielbiam takich cwaniakow wkurwiac i dlatego jestem na tym forum

To myślisz że podrabiajac mnie to jedyny sposób aby mnie zdenerwować
Tomaszu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
napisał:
Poziom Twojego pisania nie jest slaby i tego nie powiedzialem. Slabe bylonakurat \"to\"
A dojebalemnsie do Ciebie bo chciales pokazac wszystkim ze autorka jest hm... Ujme to \"na zlym stanowisku\" a sam zaprezentowales poziom no nie wysoki.
Nie cierpie cwaniakow ktorzy wykozystaja najdrobniejsze potkniecie zwyklego przechodnia i do konca probuja pozbawic go resztek godnosci.
Natomias uwielbiam takich cwaniakow wkurwiac i dlatego jestem na tym forum


Widze cysiek, ze masz misje. Ja pamietam konflikt Janka z Marianem czy Brzydkim. To co prezentujesz nawet sie do tamtego nie zblizylo, a Janek przyjmowal wszystko jakby mial zbroje z mithrilu. Maniek od dawna pod plonskiem z luba siedzi, wywiozl swoj mityczny milion, co z brzydkim nie wiem ale Janek wciaz trwa.
Tak wiec szans na twoj sukces nie widze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Stasiu nie da sie Ciebie podrobic. To tylko profil na jaja. Jakis musi byc tak? Wiec dlaczego nie taki?
Poza tym nie chodzi mi o Ciebie.
Swoja droga armia Twoich rycerzy sie nabrala na ten login choc nie to bylo w planach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
optymysta napisał:
napisał:
Poziom Twojego pisania nie jest slaby i tego nie powiedzialem. Slabe bylonakurat \\\"to\\\"
A dojebalemnsie do Ciebie bo chciales pokazac wszystkim ze autorka jest hm... Ujme to \\\"na zlym stanowisku\\\" a sam zaprezentowales poziom no nie wysoki.
Nie cierpie cwaniakow ktorzy wykozystaja najdrobniejsze potkniecie zwyklego przechodnia i do konca probuja pozbawic go resztek godnosci.
Natomias uwielbiam takich cwaniakow wkurwiac i dlatego jestem na tym forum


Widze cysiek, ze masz misje. Ja pamietam konflikt Janka z Marianem czy Brzydkim. To co prezentujesz nawet sie do tamtego nie zblizylo, a Janek przyjmowal wszystko jakby mial zbroje z mithrilu. Maniek od dawna pod plonskiem z luba siedzi, wywiozl swoj mityczny milion, co z brzydkim nie wiem ale Janek wciaz trwa.
Tak wiec szans na twoj sukces nie widze.

Ile razy mam powtazac ze robie to dla zabicia czasu. I nie jestem Cyskiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok