Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kim są Polacy w Norwegii? - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kim są Polacy w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Berka Burka
(Berka)
Wiking
Biedne nasionaka...wiatry historii was tam zagnaly...na obca ziemię, pod obce niebo...
I żal tych pol zielonych....krainy mlekiem i miodem plynacej.....jakie pierdoly....jak wam taki żal to wracajcie do PL....czemu nikt z Was dla tych tradycji i grobów przodków nie rzuci dobrobytu,zeby w PLu tradycji pilnować???? I dajcie innym zyc jak chcą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Dariusz Jutkiewicz
(MotorzystaJestSzalony)
Wiking
Wyrazy współczucia. Dla mnie Norwegia jest tylko miejscem pracy, w każdy weekend jestem z rodziną w Polsce, bilety lotnicze do Szczecina są tańsze jak na T-bane w Oslo a samolot jest jak tramwaj.... ma tylko wygodniejsze siedzenia i nie trzęsie na zakrętach Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Migrena
(Migrena)
Wiking
Dlaczego wszystkie wasze artykuły są "niedokończone"? Może w dbałości o część Polskiej kultury zajmijcie się porządnym dziennikarstwem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
niestety Polakami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
jasta102 napisał:
niestety Polakami
A Ty niestety,byles ,jestes i bedziesz qurwa.
pozdrawiam Cie pantoflarzu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
tropik napisał:
jasta102 napisał:
niestety Polakami
A Ty niestety,byles ,jestes i bedziesz qurwa.
pozdrawiam Cie pantoflarzu.

wiem
Naczelnik Państwa i marszałek Polski o tym kiedyś powiedział
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Spoko autorzy lzawych quasidziennikarzen: wzrost patriotyzmu jest wprost proporcjonalny do długości pobytu w Norwegii. Po kolejnej fali sniadych to będzie jeszcze bardziej wyraźne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek1972
(jacek1972)
Wiking
Jestem tu bo nie miałem wyjścia i nie dla luxusu lecz dla rodziny i jej godnego życia , nie jestem patryiotą bo kraj mój nie nauczył mnie tego i nie dał powodu bym był z niego dumny
Wstydzę się za tych co drwią z takich jak ja , podziwiam i szanuję takich jak ja , bo nie jest lekko i ten tylko wie kto z tego pieca chleb je
Pozdrawiam cięzko pracujących, tęskniących za rodziną
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
a co ma Polska czy petriotyzm do zapiepszania po 15 godz u polskiego bysnesmena za najnizsza na umowe smieciowa ?







Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok