Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
DZIZASS!!!!! PAnie piekny i s-ka czy jest mozliwosc poprawienia tego forum ewentualnie podania prostej instrukcji obslugi forum MN dla prostych ludzi bo sie gubie!!!

Jesli wchodze na ostatni wpis ktory jest na str np 4 to automatycznie wracam do poczatku tematu... jak mozna przejrzec poszczegolne strony ??? wizualnie to tez mi sie nie podoba , nie moge sie przyzwyczaic no ale to moze kwestia gustu ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(prestissimo)
Nowicjusz
Wystarczy prosta akcja - niech wrzuci nowe forum i rownolegle stare a okaze sie co takiego splodzili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
nie chce byc nie mily i wulgarny ale na ch...j mi forum na ktorym nie moge przeczytac co inni mysla... nie moge NIC znalesc!!! wyszukiwarka nie dziala !!! I zeby wejc po raz kolejny na ten watek musialem wejsc przez swoj profil !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Widzę zabiegi kosmetyczne na forum odnoszą odwrotny skutek.
Frekwencja zaczyna spadać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
cukulinka napisał:
Widzę zabiegi kosmetyczne na forum odnoszą odwrotny skutek.
Frekwencja zaczyna spadać.


Mi się początkowo nawet spodobało, ale teraz odszczekuję to psim głosem.
Im dalej w las, tym gęściej drzew.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
wlasciwie ja bylem i nadal jestem zdegustowany ale ma to pozytywne strony mianowicie takie ze nie chce mi sie wchodzic na to forum i pisac.... czyli w ogole mniej odwiedzam ta strone

ciagle uwazam ze admin stworzyl to nowe forum po to aby posty forumowiczow mogl przeczytac wlasnie on, a nie forumowicze !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Ronn napisał:
wlasciwie ja bylem i nadal jestem zdegustowany ale ma to pozytywne strony mianowicie takie ze nie chce mi sie wchodzic na to forum i pisac.... czyli w ogole mniej odwiedzam ta strone

ciagle uwazam ze admin stworzyl to nowe forum po to aby posty forumowiczow mogl przeczytac wlasnie on, a nie forumowicze !!!


Jeśli chodzi o mnie też sądzę że zmiany maja pozytywne strony.
Teraz mniej czasu będę marnował na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
WujekJanek napisał:
cukulinka napisał:
Widzę zabiegi kosmetyczne na forum odnoszą odwrotny skutek.
Frekwencja zaczyna spadać.


Mi się początkowo nawet spodobało, ale teraz odszczekuję to psim głosem.
Im dalej w las, tym gęściej drzew.


Styl kafelków łindosowych na siłę ładowany, podobne to też do nowego lolipopa, tyle że to kiepsko wygląda na laptopie np. to może była ładnie wyglądało na monitorze 4/3 a nie panoramie. Na smatfonach jest dużo lepiej od poprzedniej wersji, tyle że poprzednia wersja to była katastrofa.
dodanie tego posta to jakieś nieporozumienie, skacze, miga okienko i różne cuda się dzieją...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
to jest polskie forum
jego stan, forma i wygląd mają jak najbardziej sięgać ideału
czyli Ojczyzny polskich ludzi
Polszy
i już prawie się to udało, to zaczynacie narzekać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
226 Postów
Maryjka Funga
(Maryjkap)
Stały Bywalec
Na forum brakuje button-u "Edytuj". To ważne, aby można było edytować swój post i korygować ewentualne błędy. Mam nadzieję, że wkrótce się ukaże
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok