Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

55 Postów

(prestissimo)
Nowicjusz
Jak te "udogodnienia" sa specjalnie dla nas, to moze warto bylo zapytac, czy ich chcemy?
Jezeli chodzi o mnie to specjalnie dla mnie mozecie wrocic do starej wersji, ktora dystansuje ten dziwny twor.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(djramzes)
Początkujący
Nie można zrobic tak aby kazdy miał wybór tak jak w poczcie gmail że można wybrać sobie tryb widoku? Standardowy, nowoczesny itd. Uważam że każdy wtedy bedzie miał taki panel jak mu sie podoba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
No ja nie wiem, jest nowa szata graficzna, trzeba się do niej przyzwyczaić i tyle.
Czy wizualnie jest lepiej czy gorzej, to kwestia gustu, co się komu podoba. Myślę, że dla nowych na forum nie będzie to miało znaczenia, a starzy bywalcy szybko się przyzwyczają - zwłaszcza że ta nowa wersja jest moim zdaniem bardziej czytelna i intuicyjna.

Natomiast oczywiście jest to świetny przyczynek do tego, aby "pojechać jak z furą gnoju" po portalu. Ja się z negatywna oceną nie zgadzam.

Natomiast co do zawartości merytorycznej artykułów nadal podtrzymuję swoje stanowisko, iż "dziennikarze" Mojej Norwegii to niedouczeni grafomani.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(prestissimo)
Nowicjusz
WujekJanek napisał:
No ja nie wiem, jest nowa szata graficzna, trzeba się do niej przyzwyczaić i tyle.
Czy wizualnie jest lepiej czy gorzej, to kwestia gustu, co się komu podoba. Myślę, że dla nowych na forum nie będzie to miało znaczenia, a starzy bywalcy szybko się przyzwyczają - zwłaszcza że ta nowa wersja jest moim zdaniem bardziej czytelna i intuicyjna.

Natomiast oczywiście jest to świetny przyczynek do tego, aby "pojechać jak z furą gnoju" po portalu. Ja się z negatywna oceną nie zgadzam.

Natomiast co do zawartości merytorycznej artykułów nadal podtrzymuję swoje stanowisko, iż "dziennikarze" Mojej Norwegii to niedouczeni grafomani.


Napisz moze w jaki sposob jest intuicyjna nowa wersja. Gdy temat spada z pierwszej strony musisz wiedziec w jakim byl dziale lub pamietac jego tytul by znalezc w wyszukiwarce.
Powiedz no jaka jest ilosc starych uzytkownikow a ilu nowych sie rejestruje w miesiacu? Zapewniam ze roznice sa znaczne. Wlasciciele leja na starych bo wzieli sobie do serca marketingowa teorie dziurawego wiadra, wiec skoncz bredzic, ze obecna szata jest bardziej czytelna. Zapewne wiecej osob bedzie pisalo w kilku dzialach rownoczesnie bo ilosc multiplikacji nie bedzie razic oczu - mniej tresci=wiecej odslon=wiecej kasy.

Nikt nie jedzie jak z furo gnoju - do nich i tak nic nie trafi, bo sa przekonani, ze stworzyli dzielo na miare dekady. Slaboscia forum jest to, ze nie ma dla niego alternatywy, dlatego wlasciciele nie musza o nikogo dbac. Wasaci z pendlerem i malolatki na lans i tak nie odczuja zmian, bo "odswiezenie dotknęło jedynie forum a oni tu nie bywaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Może i racja...
Ale ja nie bronię nikogo, ja tylko mówię, że mi się bardziej podoba.
Albo może mniej nie podoba - bo stara wersja wręcz trąciła aplikacją spod DOS'a.
Ale to kwestia gustu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Forumowi wyjadacze,maniacy-co Wam sie nie podoba !? Stworzcie wlasne,swoje forum!!! Co Wam wiecej do szczescia brakuje,jak swoje wlasne forumowe gniazdko gdzie indziej.Przeciez Wam potrzebna do szczescia jest tylko CODZIENNA miedzy Wami potrzeba popierdolenia samych ze soba !Po co lepsze forum dla Was?! :-D I tak codziennie,codziennie,codziennie......................................................................................................................................................................................................................................A najwiecej tak jak na prawdziwego Polaka przystalo,a co za tym idzie narzekanie,marudzenie -wyszlo wlasnie od ludzi,ktorzy zaprzeczaja samym sobie Smiesznosc!Gardze!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
sebaseba napisał:
A najwiecej tak jak na prawdziwego Polaka przystalo,a co za tym idzie narzekanie,marudzenie -wyszlo wlasnie od ludzi,ktorzy zaprzeczaja samym sobie Smiesznosc!Gardze!!!!
tak
następny etap jaki cię czeka to
próba wpłynięcia na to polactwo, aby się jednak trochę zmieniło
próba nauczenia tego czegoś
musisz rzucać perły przed świnie do upadłego
urodziłeś się Polakiem i już tego nie zmienisz
próbuj ratować resztę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
sebaseba napisał:
Forumowi wyjadacze,maniacy-co Wam sie nie podoba !? Stworzcie wlasne,swoje forum!!! Co Wam wiecej do szczescia brakuje,jak swoje wlasne forumowe gniazdko gdzie indziej.Przeciez Wam potrzebna do szczescia jest tylko CODZIENNA miedzy Wami potrzeba popierdolenia samych ze soba !Po co lepsze forum dla Was?! :-D I tak codziennie,codziennie,codziennie......................................................................................................................................................................................................................................A najwiecej tak jak na prawdziwego Polaka przystalo,a co za tym idzie narzekanie,marudzenie -wyszlo wlasnie od ludzi,ktorzy zaprzeczaja samym sobie Smiesznosc!Gardze!!!!

Sebastian, Na tym forum nie trzeba sobie zasłużyć na nick.
Każdy nadaje sobie taki, jaki chce, zresztą WRZESZCZOT jest już zajety...

Ale możesz spróbowac np. Egzalter, Krzykacz, Hałaśnik itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
jasta102 napisał:

tak
następny etap jaki cię czeka to
próba wpłynięcia na to polactwo, aby się jednak trochę zmieniło
próba nauczenia tego czegoś
musisz rzucać perły przed świnie do upadłego
urodziłeś się Polakiem i już tego nie zmienisz
próbuj ratować resztę

dawno cie nie bylo
a ty gdzie byles ? na szkoleniu z nawigacji po forum ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
wrzeszczot napisał:
jasta102 napisał:

tak
następny etap jaki cię czeka to
próba wpłynięcia na to polactwo, aby się jednak trochę zmieniło
próba nauczenia tego czegoś
musisz rzucać perły przed świnie do upadłego
urodziłeś się Polakiem i już tego nie zmienisz
próbuj ratować resztę

dawno cie nie bylo
a ty gdzie byles ? na szkoleniu z nawigacji po forum ?


Ano. Pusto było, nudno i brak Bojaźni Bożej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok