Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Norwegowie opłacają swój czas wolny tanią siłą roboczą - Norwegia

Czytali temat:
tomek manowski Radek Czech (1508 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie opłacają swój czas wolny tanią siłą roboczą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mariusz młynarz
(mariuszmlynarz)
Wiking
ja mogę he / a jak by jakiś pracodawca czytał komentarze to ja jestem zainteresowany podjęciem pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kamil75 napisał:
ale co sie dziwic? jest wielu losow wsrod polakow co pracuja za grosze
sami mamy sprzataczke ktora 4x w miesiacu za 550kr sprzata dom 230m2.
sama 2 lata temu podala taka cene o podwyzce nic nie mowi, a wszystko w sklepach drozeje
jak by chciala 900 to pewnie zonka by .....

taa
polskie poczucie humoru typów w czarnych okularach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Żadne to odkrycie że jak cię stać to zatrudniasz gosposie, ogrodnika i stajennego. I Norw to żaden wyjątek, wszędzie tak jest. O ile się nie mylę w Pl polikwidowano szkoły zawodowe bo każdy chciał mieć magistra..zostać prezesem, chadzac w garniturze i zatrudniać ludzi. Jak mialam okazję to "wynajmowalam" pana Zenka za przysłowiową flaszkę żeby mi piwnicę ogarnął a sama jechalam na ryby z rodziną. A Zenek przeszczesliwy był! Robiłam tu wiele rzeczy dla różnych ludzi, zawsze placili mi mega dobrze i nigdy nie spotkałam się z pogardą, zawsze z szacunem. ZAWSZE. Czego często brakowało mi w moim kraju pracując na wyższych stanowiskach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kamil75 napisał:
co mnie znaja to wiedza kim jestem
no myślę, że po twojej wypowiedzi z tego wątku, wszyscy zdążyli się zorientować ktoś ty
ale żeby się tym jeszcze chwalić i żartować
jakież to kurwa polskie
tfu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Żadne to odkrycie że jak cię stać to zatrudniasz gosposie, ogrodnika i stajennego. I Norw to żaden wyjątek, wszędzie tak jest. O ile się nie mylę w Pl polikwidowano szkoły zawodowe bo każdy chciał mieć magistra..zostać prezesem, chadzac w garniturze i zatrudniać ludzi. Jak mialam okazję to "wynajmowalam" pana Zenka za przysłowiową flaszkę żeby mi piwnicę ogarnął a sama jechalam na ryby z rodziną. A Zenek przeszczesliwy był! Robiłam tu wiele rzeczy dla różnych ludzi, zawsze placili mi mega dobrze i nigdy nie spotkałam się z pogardą, zawsze z szacunem. ZAWSZE. Czego często brakowało mi w moim kraju pracując na wyższych stanowiskach.

noo wlasnie.... placili tobie mega dobrze i nie spotkalas sie z pogarda.... a za to panu Zenkowi na flaszke dajesz za robote a sama na ryby jedziesz... jakie to ludzkie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
Żadne to odkrycie że jak cię stać to zatrudniasz gosposie, ogrodnika i stajennego. I Norw to żaden wyjątek, wszędzie tak jest. O ile się nie mylę w Pl polikwidowano szkoły zawodowe bo każdy chciał mieć magistra..zostać prezesem, chadzac w garniturze i zatrudniać ludzi. Jak mialam okazję to "wynajmowalam" pana Zenka za przysłowiową flaszkę żeby mi piwnicę ogarnął a sama jechalam na ryby z rodziną. A Zenek przeszczesliwy był! Robiłam tu wiele rzeczy dla różnych ludzi, zawsze placili mi mega dobrze i nigdy nie spotkałam się z pogardą, zawsze z szacunem. ZAWSZE. Czego często brakowało mi w moim kraju pracując na wyższych stanowiskach.


To dobrze, że nie musiałaś robić za "przysłowiową flaszke" a "przysłowiową flaszką" panu Zenkowi płaciłaś.
Nie wiem tylko czy masz sie czym przed ludźmi chwalić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ronn napisał:
Asikhb napisał:
Żadne to odkrycie że jak cię stać to zatrudniasz gosposie, ogrodnika i stajennego. I Norw to żaden wyjątek, wszędzie tak jest. O ile się nie mylę w Pl polikwidowano szkoły zawodowe bo każdy chciał mieć magistra..zostać prezesem, chadzac w garniturze i zatrudniać ludzi. Jak mialam okazję to "wynajmowalam" pana Zenka za przysłowiową flaszkę żeby mi piwnicę ogarnął a sama jechalam na ryby z rodziną. A Zenek przeszczesliwy był! Robiłam tu wiele rzeczy dla różnych ludzi, zawsze placili mi mega dobrze i nigdy nie spotkałam się z pogardą, zawsze z szacunem. ZAWSZE. Czego często brakowało mi w moim kraju pracując na wyższych stanowiskach.

noo wlasnie.... placili tobie mega dobrze i nie spotkalas sie z pogarda.... a za to panu Zenkowi na flaszke dajesz za robote a sama na ryby jedziesz... jakie to ludzkie


Ale pan Zenek aż się rwal! mógł w tej mojej piwnicy piwko w trakcie roboty wypić, z żoną weekendu nie spędzać bo mu brzeczala nad uchem, a On sobie mógł potem te flaszkę obalic z kumplami przy kartach bo teraz jego kolej byla zeby przynieść a małżonka cala rentę starannie przechwycala. To nie byl gosc ktory wiedziałam że dyga po 12 godz na dobe zeby sie utrzymać. Tylko ja o tym wiedziałam. Może kolega też zna ta panią ktora mu sprząta 200m chaty co tydzień i placi jej 550 nok. Może ona potrzebuje wlasnie tylko na rachunek za internet. I może on o tym wie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Żadne to odkrycie że jak cię stać to zatrudniasz gosposie, ogrodnika i stajennego. I Norw to żaden wyjątek, wszędzie tak jest. O ile się nie mylę w Pl polikwidowano szkoły zawodowe bo każdy chciał mieć magistra..zostać prezesem, chadzac w garniturze i zatrudniać ludzi. Jak mialam okazję to "wynajmowalam" pana Zenka za przysłowiową flaszkę żeby mi piwnicę ogarnął a sama jechalam na ryby z rodziną. A Zenek przeszczesliwy był! Robiłam tu wiele rzeczy dla różnych ludzi, zawsze placili mi mega dobrze i nigdy nie spotkałam się z pogardą, zawsze z szacunem. ZAWSZE. [b]b]Czego często brakowało mi w moim kraju pracując na wyższych stanowiskach.[/b][/b]

Joanno ja Cie bardzo szanuje , nie obraz sie ze sie czepiam ale zaczynam coraz wiecej detali wylapywac ktore mnie mierzwia...

brakowalo ci szacunku na wyzszych stanowiskach ? przeciez tutaj tez tak jest !!! na wyzszych stanowiskach...

tutaj czlowiek walczy z czlowiekiem kazdego dnia na kazdym kroku.... roznica jest taka ze robi to z usmiechem, podstepem podpierajac sie masa przepisow regul, zasad , praw!!! tylko zawsze nalezy byc usmiechnietym i milym !!!

szacunek dla parobkow jest zawsze.... zawze z usmiechem i wolnymi zartami norweg placi bo przeciez placi tylko 1/3 ceny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Ronn napisał:
Asikhb napisał:
Żadne to odkrycie że jak cię stać to zatrudniasz gosposie, ogrodnika i stajennego. I Norw to żaden wyjątek, wszędzie tak jest. O ile się nie mylę w Pl polikwidowano szkoły zawodowe bo każdy chciał mieć magistra..zostać prezesem, chadzac w garniturze i zatrudniać ludzi. Jak mialam okazję to "wynajmowalam" pana Zenka za przysłowiową flaszkę żeby mi piwnicę ogarnął a sama jechalam na ryby z rodziną. A Zenek przeszczesliwy był! Robiłam tu wiele rzeczy dla różnych ludzi, zawsze placili mi mega dobrze i nigdy nie spotkałam się z pogardą, zawsze z szacunem. ZAWSZE. Czego często brakowało mi w moim kraju pracując na wyższych stanowiskach.

noo wlasnie.... placili tobie mega dobrze i nie spotkalas sie z pogarda.... a za to panu Zenkowi na flaszke dajesz za robote a sama na ryby jedziesz... jakie to ludzkie


Ale pan Zenek aż się rwal! mógł w tej mojej piwnicy piwko w trakcie roboty wypić, z żoną weekendu nie spędzać bo mu brzeczala nad uchem, a On sobie mógł potem te flaszkę obalic z kumplami przy kartach bo teraz jego kolej byla zeby przynieść a małżonka cala rentę starannie przechwyca.


No prosze.... to wlasciwie mozna powiedziec obie strony zadowolone, jedna strona bo ma zajecie za flaszke, a druga bo uszczesliwia pierwsza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok