Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
gosiaczek29lat napisał:
Ciekawe…wlasciciele zaplaca sami clo,podatek i wiele innych rzeczy i beda mieli ceny polskie!!bo przeciez Polakow pracujacych w Norwegii nie stac na tak drogie produkty…Ludzie jestesmy w No i ceny mamy norweskie!!


Kazdy ma swiadomosc ze trzeba clo zaplacic itd... ale te produkty to biedronkowe wyroby , to juz nawet lepsze rzeczy mozna bylo w lidlu kupic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
HaniaStefanska napisał:
Co do cen, to każdy orze jak może, ale... sprzedawanie produktów przeterminowanych za -50% to chyba przesada. Dziś na własne oczy zobaczyłam super promocje w jednym z wymienionych sklepów, a produkt miał datę spożycia 11.12.2014 i na dodatek był nabiałem.


no i dokladnie ze oni sie tego nie boja robic ? Czy klient tak glupi ze nie moze zareagowac? Sami sobie robimy piekielko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Co do cen, to każdy orze jak może, ale... sprzedawanie produktów przeterminowanych za -50% to chyba przesada. Dziś na własne oczy zobaczyłam super promocje w jednym z wymienionych sklepów, a produkt miał datę spożycia 11.12.2014 i na dodatek był nabiałem.

no to skandal w tym polskim sklepie jak mogli 50%
przeciez rema1000 daje az 10% znizki na produkty tylko 3 dni po dacie do spozycia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
gdyby ten polski sklep w stavanger byl od 9 byloby cudownie, ale nie stety jest od 11 i 12 :/ a w niedziele zamkniete
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Izabela Kłusek
(niunia2708)
Wiking
Jest jeszcze sklepik z polską żywnością w Ålesund w Amfi Moa obok sklepu RTV AGD ELKJOP Polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Celina Pe
(CelinaPe)
Wiking
A jeszcze jest taki sklep internetowy z Polski dostarczają do Norwegii delikatesy-zuma.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Elwira Moscinska
(elwira32)
Wiking
Polski Sklep-Yndlingsmat w Steinkjer .Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Krzysztof Rozalik
(rogal73)
Wiking
na stronie internetowej eszop ze szczecina jest informacja że sklep zakończył działalność oto co napisali: "Uprzejmie informujemy , że od 01/01/2023 sklep e-szop24.pl zakończył swoją działalność

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Rozalik
(rogal73)
Wiking
Polski Sklep Favoritt Matprzy Tårngata 3 skrzyżowanie z Pedersgata w Stavanger niestety na stałe zamknięty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok