Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polskie sklepy w Norwegii - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polskie sklepy w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
ja juz nie korzystam... szybko sie wyleczylem z robienia zakupow w jednym z wyzej wymienionych sklepow... gdzie najwyrazniej wlasciciele nie wiedza po co produkty maja drukowana date waznosci... poza tym ... produkty najtansze z PL sciagane... polski firstprice
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz W
(Tomoo)
Wiking
Korzystałem z takiego sklepu wszystko było by ok gdyby nie ceny które są po prostu za wysokie,zostając na święta w No nie wyobrażałem sobie wigilijnego stołu bez karpia cena za kg 120 koron kupiłem bo musiałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mariusz ES
(MariuszES)
Wiking
haha smiesza mnie komentarze jak nizej ..120 koron za karpia to duzo haha... zarabiasz pewnie wiecej na godzine niz ta ryba kosztuje ..w Pl wiekszosc ludzikow pracujacych zarabia ponizej 10 pln za godz a placi za karpia po 12 czy nawet 15 pln ....przyjedz do polski bedziesz mial taniej .....ale zamow bilet rok wczesniej bo ceny nizsze beda .. ludzie jadac do najdrozszego kraju w Europy gdzie zarobki roczne sa 10 razy wyzsz jak w PL chyba trzeba sie liczyc ze wydatki tez sa odpowiednio wyzsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Dzichad napisał:
zostając na święta w No nie wyobrażałem sobie wigilijnego stołu bez karpia cena za kg 120 koron kupiłem bo musiałem.
no tak
ryba na świecie stosowana głównie jako karma dla kotów
lekka do wyhodowania bo nawet i w ściekach wyrośnie
tradycja spożywania na wigilię wprowadzona przez towarzyszy Bieruta i Gomułkę po II WŚ
z racji, że nie było nic innego do zaoferowania, coby szybko i byle gdzie urosło
ryba podła i mułem śmierdząca, a już jakich tradycji i wartości polskich zdążyła nabrać
prawie jak polski kawior, czyli kaszanka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Małgorzata B.
(gosiaczek1979)
Wiking
Ciekawe…wlasciciele zaplaca sami clo,podatek i wiele innych rzeczy i beda mieli ceny polskie!!bo przeciez Polakow pracujacych w Norwegii nie stac na tak drogie produkty…Ludzie jestesmy w No i ceny mamy norweskie!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Hania Stefańska
(HaniaStefanska)
Wiking
Co do cen, to każdy orze jak może, ale... sprzedawanie produktów przeterminowanych za -50% to chyba przesada. Dziś na własne oczy zobaczyłam super promocje w jednym z wymienionych sklepów, a produkt miał datę spożycia 11.12.2014 i na dodatek był nabiałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ania Feldmann
(AniaFeldmann)
Wiking
Czy ktos moze zamawial z tego sklepu internetowego? jak wyglada jakosc i daty waznosci zamawianych produktow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Joanna S
(niuska1985)
Wiking
a czy ktoś wie czy działa jeszcze e-szop?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Waldek Nowak
(wojt66)
Wiking
Czy ktos kupowal w polskiesmaki24 ? jak tam jest z podatkiem ? trzeba go osobno zaplacic po dostarczeniu paczki ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok