Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
sentex wlasnie chcialem ci cos napisac cwoku ale ANNETTE mnie wyprzedzila
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
dlaczego podajecie tylko stawki dla budowlancow,sprzataczek i przedszkolanek a gdzie reszta ? Nie wszyscy polacy pracuja jako fizole do ciezkiej roboty


a to inzynierom placa na godziny ??? czyli taki inzynier jak w danym dniu wykona swoje zadanie ok 1,5 godziny wczesniej to wtedy ? siedzi do pietnastej na fejsie ? czy zmyka pod przykrywka wizji lokalnej, czy po prostu ma taaaka stawke godzinowa ze zmyka do domu...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
Ronn napisał:
SENTEX napisał:
dlaczego podajecie tylko stawki dla budowlancow,sprzataczek i przedszkolanek a gdzie reszta ? Nie wszyscy polacy pracuja jako fizole do ciezkiej roboty


a to inzynierom placa na godziny ??? czyli taki inzynier jak w danym dniu wykona swoje zadanie ok 1,5 godziny wczesniej to wtedy ? siedzi do pietnastej na fejsie ? czy zmyka pod przykrywka wizji lokalnej, czy po prostu ma taaaka stawke godzinowa ze zmyka do domu...?


moj kontrakt jest caloroczny!!!! obecnie okresla dokladnie ile za nadgodziny dostaje oczywiscie jest stala co miesieczna scisle okreslona ilosc nadgodzin za ktora firma placi czy robie nadgodziny czy nie , dodatki telefony,internet i mieszkanie

Ale ty bidulko Ronn tego nie zrozumiesz bo zyjesz w innym swiecie ograniczonym do pudelka z napisem Panasonic


Nie stac mnie na takie cuda jak Panasonic... mowisz ze placa Ci za nadgodziny nawet kiedy ich nie robisz ?

To ze masz dodatek telefon to na prawde nie ma sie czym chwalic... bo to przeciez w dzisiejszych czasach jest narzedzie pracy... nawet kierowcy lub monterzy dostaja firmowe telefony...

Nie rozumiem jednego skoro Ci firma sponsoruje mieszkanie to dlaczego akurat internet a nie na przyklad prad ?

Ciekawi mnie rowniez jak u was wyglada sprawa z aktywnascia poza praca ? tzn kursy, imprezy integracyjne, silownie, itp...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
skad zes sie tu wzial pajacu biznesmanie?

Jak to z kąt, z jakiegoś zawszawionego kontenera i z nudów założył sobie dwudzieste konto na fn.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
norweski inzynier

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Darek k
(maxdar)
Wiking
Witam, to jak to w końcu jest z tą stawką minimalną ? Z tego co czytam w moim zawodzie to 182,50 ( operator koparki)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Darek k
(maxdar)
Wiking
Może znajdzie się na forum jakiś operator i napisze jakie jest średnie wynagrodzenie w tym zawodzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
maxdar napisał:
Witam, to jak to w końcu jest z tą stawką minimalną ? Z tego co czytam w moim zawodzie to 182,50 ( operator koparki z doświadczeniem i uprawnieniami ) dostałem propozycje i facet mi zaproponował 100 kr, także to stanowczo za mało..... Nie wiem co o tym myślećGdzie to wyczytałeś, że tyle się należy operatorowi koparki.
Wszystko zależy od firmy w której dany operator pracuje.
Jeżeli jest to firma legalna i budowlana, to najniższe wynagrodzenie pracownika nowo przyjętego wynosi - 164-nok/brutto/godzina.
Jeżeli jest to natomiast firma sprzętowa, która wynajmuje tylko i wyłącznie sprzęt innym firmom budowlanym to stawka może być dowolna i nawet te -100-nok/brutto/godzina.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
Nie ma znaczenia czy pracownik nowo przyjety czy nie,jesli posiada fagbrev lub minimum 5 lat doswiadczenia w branzy budowlanej to stawka wynosi 182,50 NOK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
230 kr-450 kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok