Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Pensja dobra tylko karta podatkowa do doo...y. Rusz głową !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(inzynieros)
Wiking
Inżynier Elektryk 30 lat, od 5 lat pracuję w Polsce na własnej działalności. Projektuję i wykonuję instalacje elektryczne i niskoprądowe. Zatrudniam 4 projektantów i 16stu elektromonterów. Wynik firmy w kończącym się roku 2014 to około 4,9 miliona dochodu. Można w Polsce robić interes? Można, tylko trzeba patrzeć gdzie się inwestuje i z kim się robi interesy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
skad zes sie tu wzial pajacu biznesmanie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
Polaku
w cywilizowanym swiecie nie istnieje pojecie
stawka netto za godzine


a tu masz racje Jasta!!!

rodacy w moim otoczeniu podaja mi swoje stawki w netto po chuj to obliczac cudowac kombinowac myslec itd..

durne myslenie ile tak na prawde zostaje mi w kieszeni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
BigDave napisał:
Jwiec w zasadzie mam to gdzies i o 16 pakuje manele i ide do domu. Wiem, ze chlopaki w branzy samochodowej maja wyzsze stawki i oczywiscie duzo fuszek na lewo, ale to juz zalezy od tego, kto po co tu przyjechal. Ja po to, zeby nie dziobac po 12h/dzien jak to bylo w polsce i jestem zadowolony. Poza tym robota przy motocyklach jest duzo przyjemniejsza niz przy autach
Bardzo dobre podejscie.
Gosciu z podobnym nastawieniem wymienial u mnie okna. Super sprawa - przyszedl o 9.00, wypoczety i wyspany, pracowal rownomiernie , bez pospiechu, ale tez sie nie obijal, no i zrobil wszystko tak jak trzeba.

Nie ma nic gorszego niz partacze, a szybko takim mozna zostac, jak jest sie zmeczonym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
bardzo dobre podejscie ,a nie zapieprzac po 14 godzin dziennie za 62kr /t u norwega
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek S.
(marek32s)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek S.
(marek32s)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek S.
(marek32s)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek S.
(marek32s)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok