Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Mala Mi (2138 niezalogowanych)
1 Post
Wiking
jak to co to im dało?powrót do pracy,zwrot pensji za rok a nie jałmużny a przede wszystkim przywrócenie dobrego imienia.Dziwią mnie takie komentarze.Jak można nie reagować na to,że ktoś sobie kimś dupe wyciera.żałosne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Łukasz Hebel
(Hudini)
Wiking
No i super, że ktoś utarł nosek "Wielkiemu norweskiemu Szefowi". Niech sobie nie myślą, że mogą robić co chcą : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
jak to co to im dało?powrót do pracy,zwrot pensji za rok a nie jałmużny a przede wszystkim przywrócenie dobrego imienia.Dziwią mnie takie komentarze.Jak można nie reagować na to,że ktoś sobie kimś dupe wyciera.żałosne

co sie dziwisz typowy polonorek najwieksze gowno bedzie smakowalo mu jak miod
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Jestem dumna z męża i kolegów,że walczyli o swoje,że pokazali,że Polacy mają honor.Podziwiam ich odwagę i zdeterminowanie.Gdyby wszyscy tak reagowali to podobnych sytuacji byłoby coraz mniej.I na pewno bezsprzeczne jest to ,że ta sprawa pomoże innym w podobnych sytuacjach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
podaj nazwe tej firmy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
brawo !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
matylda matylda
(matylda100)
Wiking
muczita napisał:
Jestem dumna z męża i kolegów,że walczyli o swoje,że pokazali,że Polacy mają honor.Podziwiam ich odwagę i zdeterminowanie.Gdyby wszyscy tak reagowali to podobnych sytuacji byłoby coraz mniej.I na pewno bezsprzeczne jest to ,że ta sprawa pomoże innym w podobnych sytuacjach.


Duże gratulacje dla męża i jego kolegów.
Przydała by sie nazwa firmy by wiedzieć jakich miejsc unikać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów

(andaluzja)
Wiking
muczita napisał:
jak to co to im dało?powrót do pracy,zwrot pensji za rok a nie jałmużny a przede wszystkim przywrócenie dobrego imienia.Dziwią mnie takie komentarze.Jak można nie reagować na to,że ktoś sobie kimś dupe wyciera.żałosne
Jaki powrót do pracy ?.
Przecież taki werdykt, to gorzej niż faktyczna dyscyplinarka.
Co zaś do forsy, to nawet nie dostali zwrotu pełnego wynagrodzenia /takiego gdyby dalej tam pracowali/, a gdzie odszkodowanie za stres i straty moralne ?.
Zwykła " pseudo jałmużna" na odczepnego i tyle.
Jak widzę, to wszystkie wpisy "pieją" nad zaradnością tych poszkodowanych, jednak nikt z tych wyjców nie zadał sobie trudu by przeliczyć tą kwotę na realny zarobek danego pracownika.
Każdy widzi tylko 300 tysięcy oraz kwotę ogólną MILION.
Żałosne podejście do problemu.
Norweg w tym zdarzeniu, miałby rok czasu płatnej 100% psychologicznej rehabilitacji, oraz co najmniej pół milionowe odszkodowanie, poza zwrotem należnej pełnej pensji z wszystkimi dodatkami.
Tak oceniono to zdarzenie w mojej pracy, a oceniali ten artykuł, właśnie norwescy pracownicy.
Żałosny ochłap na zatkanie ust i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Walczyli o swoje brawo, tu nie chodziło o kasę tylko o sam fakt że jest się dyskryminowany i tyle. test sie udał lepiej sie dogadać z kancelaria, pytanko ile kancelaria adwokacka skasowała. Jest gorzej niz by sie wydawało, być może nie wszystkie fakty podane były, też kiedyś byłem u adwokata tylko zapytać na temat co mogę zrobić lub co adwokat by zrobił odpowiedziała szczerze kobieta mi jestem obcokrajowcem wiec bedzie trudno a zwrot kasy, wiec i mnie też sie nie opłacało. Rozumie tych pracowników bo przyjechali pracują lub pracowali płacą podatki a traktuje się jak zwierzę. A co do pracodawców własnie duże firmy robią przekręty, legalizują co chcą z doświadczenia wiem że z korporacja nie wygrasz a co dopiero z sędziom. Co miałem na myśli *Sedzia* System skonstruowany tak aby działal w jedna stronę czyli ludzie i informacje. To forum też jest jednym polem badawczym tylko trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę i co pisać w danym czasie. Jestem ciekawy czy pracują, i jak szybko znajda pracę ci panowie. Postawiłem się też kilku osobą tutaj i za każdym razem musiałem udowadniać i co, no masz racje to było głupie itp. efekt tylko problemy. Jestem za tym żeby mówić i pisać o takich sprawach. Mimo wszystko gratulacje panowie. Jak ktoś pracuje z norwegami zapytajcie ich nie naciskając dlaczego nie chcą firmy zatrudniać młodych pracowników po szkole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
andaluzja nie wiem skąd masz te mądrości ale jak czytam takie bzdury to nie wiem czy się smiać czy płakać.Wygranie sprawy to gorzej niż dyscyplinarka???/dobre.A co do pieniędzy to owszem dostali zwrot pełnego wynagrodzenia i odszkodowanie.I to jest fakt.A Twoje wypowiedzi mi śmierdzą lizaniem dupy pracodawcom no bo przecież tak łatwiej.No ale cóż albo się jest dupolizem albo ma się swój honor.A co do psychologicznej rehabilitacji to przydałaby się Tobie i Twoim wspaniałym norweskim pracodawcom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok