Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty Angelika Mojak boj fra oszlo Renata B kmg gz tedimakuch (1669 niezalogowanych)
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Ja wydaję ok 100 nok, tyle zostało ustalone u nas w szkole. Mam 3 dzieci, każde z nich chodzi rocznie na 10-20 szkolnych/przedszkolnych imprez urodzinowych, przy 100 nok to 3000-6000 nok wydane na obce dzieci. A swoje własne kosztują jeszcze więcej, impreza choćby najtańsza w norweskim stylu pomnożona przez 3 dzieci i też wychodzi spora kwota.
A tak przy okazji, to za 100 nok można sporo kupić, w końcu to prezent od dziecka dla dziecka, a nie od dorosłego dla dziecka. Prezenty są małe i o to chodzi. A dzieciaki i tak z każdej rzeczy niesamowicie się cieszą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
A swoje własne kosztują jeszcze więcej, impreza choćby najtańsza w norweskim stylu pomnożona przez 3 dzieci i też wychodzi spora kwota.

no
dlatego norweskie sknery robia urodzine w 3 albo 4 kupia jedna pizze za 30kr i 2 parowki i maja z glowy impreze
a ty musisz kupic 4 prezenty
czyli za 400 kr dzieciak pobawi sie 2 godz i zje kawalek pizzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Jeszcze nigdy nie spotkałam się z urodzinami łączonymi z trójką, czy czwórką dzieci. Nigdy. Maks dwójka. Mój syn też raz takie miał i teraz będzie miał znów, a są to urodziny poza domem i dzielimy się kosztami. Jeśli za uczestnika zabawy trzeba zapłacić 235-306 nok w tym przypadku, to mnie na to nie stać. Dlatego robimy w dwójkę. I tak drogo będzie. Chłopców jest 12. Dostaną na łebka max 100 nok, więc i tak więcej wydamy. Tort nie jest wliczony w koszty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Doradzicie coś praktycznego na prezent dla rocznego dizecka? Niedługo wybieram sie na roczek do PL do siostrzenca i nie wiem co kupic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
KamilaGwiazdowska napisał:
Doradzicie coś praktycznego na prezent dla rocznego dizecka? Niedługo wybieram sie na roczek do PL do siostrzenca i nie wiem co kupic.

Kup młotek i prezent wybij mu z głowy. Albo raczej sam się nim jebnij bocie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
U nas basen z kulkami się sprawdził najbardziej z takich roczkowych prezentow. Synek dostał jeszcze jakieś jeździki do odpychania nogami, rowerek taki Ala spacerówka, kuchnie...

Ewentualnie taka tablica manipulacyjna:
zamiasttabletu.pl/tablica-manipulacyjna-na-roczek

Uczy wielu przydatnych umiejętności i dla dziecka jest to prawdziwa frajda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok