Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

8929 Postów
Maniak
Andrzej200969 napisał:
Witam Wszystkich
Posiadam TV, dekoder (Cyfra+) i odbieram tylko kanały z dekodera. Z tutejszej telewizji norweskiej wogóle nie korzystam. Czy w takiej sytuacji muszę opłacać ten abonament skoro z niego nie korzystam.
Pozdrawiam

NIE PŁACISZ ZA ODBIERANIE PROGRAMÓW ... !!! . / to nieraz bywa osobna opłata /
---
Tylko za posiadanie czynnego Odbiornika telewizyjnego ...! .
---
Jeżeli kupiłeś Tele w Norweskim sklepie i płaciłeś Kartą bankomatową , to opłata przyjdzie automatycznie .
Jak kupowałeś i płaciłeś gotówką to bywa różnie ... podawałeś Dane Osobowe ? .
---
Jak przywiozłeś Tele z Polski , lub innego kraju , to bywa różnie , w zależności od "Życzliwości" sąsiadów ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
wcześniej czy później ktoś zauważy talerz, a wtedy przyjdzie miły pan i załatwi wszelkie formalności żebyś mógł opłacać abonament.
u mnie trwało to ok. 6 tygodni. pan nie był zainteresowany że sprzęt nie jest w stanie odebrać Norweskiej telewizji, ani że ja nie zamierzam jej oglądać
tyle dobrego w tej sytuacji że jak już zacząłem płacić to głupio było tak za darmo i ostatecznie podpiąłem sobie kablówkę. to nie zaszkodzi jeśli chodzi o naukę języka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Niemiaszki już mają to i w PL też zaraz będzie.. tylko czekać na kopie w wersji norsk...

biznes.onet.pl/dworak-oplata-audiowizual...5429553,1,news-detal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
milena g
(milenass)
Wiking
Witam mam pytanie .Wyprowadzam sie z mieszkania w norwegii ,jest tu na mnie zarejestrowana telewizja NRK .Pytanie jest takie Jak mam napisac rezygnacje z NRK. I jezeli mam oplacony abonament do konca roku mogę liczyc na zwrot tej kwoty??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Patryk Pawlik
(NEXO)
Wiking
Witam. Jak się pozbyć opłat abonamentu z konsoli XBOX skoro konsola jest w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok