Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Nikolai Stefani (1278 niezalogowanych)
125 Postów
...... ......
(gosiaaurelia)
Stały Bywalec
Duża zgodność artykułu z prawdą, rzeczywiście jest wzrost Polskich Obywateli , jeżeli chodzi o choroby Psychiczne. Niestety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Nie ma co sie dziwic Siedza biedaki tu za kare,zeslani na przymusowe roboty wsrod tych niedorozwojow, faszystow, debili itp., to i na glowe im pada

Wiekszosc watkow na forum MN bije na glowe najlepsze polskie kabarety
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Lindemans napisał:
Nie ma co sie dziwic Siedza biedaki tu za kare,zeslani na przymusowe roboty wsrod tych niedorozwojow, faszystow, debili itp., to i na glowe im pada

Wiekszosc watkow na forum MN bije na glowe najlepsze polskie kabarety

aaaaaa
no a co im za niedogoda jest w innych krainach, że też takowoż fiksują
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magdalena Iwan
(mmiwan)
Wiking
Do polskiego pediatry jak dziecko trafi z męczącym kaszlem czy katarem, to pediatra nie wypuści pacjenta bez choćby karteczki z wypisanymi kropelkami, syropkami jakie dziecku można podać aby dziecko sie nie dusiło i nie męczyło albo zaleci np inhalacje, podpowie żeby dziecko ułożyć wyżej do spania i wcale wizyta nie musi kończyć sie receptą z antybiotykiem.Ja tutaj jak ide do norweskiego lekarza to za każdym razem mówi osłuchowo nic nie słychać jak sie pogorszy to przyjść jeszcze raz a na pytanie co mogę kupić bez recepty w aptece to jedyna porada dużo wody pić.Moje pytanie co to za jakiś durny system leczenia jest?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
mmiwan napisał:
Do polskiego pediatry jak dziecko trafi z męczącym kaszlem czy katarem, to pediatra nie wypuści pacjenta bez choćby karteczki z wypisanymi kropelkami, syropkami jakie dziecku można podać aby dziecko sie nie dusiło i nie męczyło albo zaleci np inhalacje, podpowie żeby dziecko ułożyć wyżej do spania i wcale wizyta nie musi kończyć sie receptą z antybiotykiem.Ja tutaj jak ide do norweskiego lekarza to za każdym razem mówi osłuchowo nic nie słychać jak sie pogorszy to przyjść jeszcze raz a na pytanie co mogę kupić bez recepty w aptece to jedyna porada dużo wody pić.Moje pytanie co to za jakiś durny system leczenia jest?
no przecież niewiasto tłumaczymy od początku, że norweskie dochtory to się nic, a nic nie znajom na chorobie i żadnego szacunku dla człowieka umęczonego nie majom
wode pić
a niech sobie same pijom i potem szczajom na ulicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
GosiaAurelia napisał:
Duża zgodność artykułu z prawdą, rzeczywiście jest wzrost Polskich Obywateli , jeżeli chodzi o choroby Psychiczne. Niestety.

Nie do konca ale po czesci sie zgodze z Toba....

Ja osobiscie winie ten portal za taki stan rzeczy ......

Pamietam kiedy sie wprowadzilem tutaj i zalogowalem sie na tym portalu i bylem przerazony tym co tutaj widzialem i czytalem . Przez dlugi czas sie wachalem czy tutaj zagladac, no i masz ....teraz kurwa nawet zaczalem sie na forum udzielac ...

Ten portal tez ponosi odpowiedzialnosc!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
uhuhu
to się nam wydłuża lista
niedobroci prześladujących Naród Polski z dziada pradziada
- komuchy
- rzydy
- ruskie
- cykliści
- rzond
- ciapate
- trzęsienie ziemi w Pakistanie
- MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
mmiwan napisał:
Do polskiego pediatry jak dziecko trafi z męczącym kaszlem czy katarem, to pediatra nie wypuści pacjenta bez choćby karteczki z wypisanymi kropelkami, syropkami jakie dziecku można podać aby dziecko sie nie dusiło i nie męczyło albo zaleci np inhalacje, podpowie żeby dziecko ułożyć wyżej do spania i wcale wizyta nie musi kończyć sie receptą z antybiotykiem.Ja tutaj jak ide do norweskiego lekarza to za każdym razem mówi osłuchowo nic nie słychać jak sie pogorszy to przyjść jeszcze raz a na pytanie co mogę kupić bez recepty w aptece to jedyna porada dużo wody pić.Moje pytanie co to za jakiś durny system leczenia jest?

Tutaj sie nie zgodze, mnie sie wydaje ze w Polsce dzieciaki sa za bardzo faszerowane prochami a za malo uodparniane naturalnie, co oczywiscie wychodzi na niekorzysc polskich dzieci. Moja sasiadka tej zimy na zewnatrz czesto przetrzymywala swoje siedmiomiesieczne blizniaki w wozku na mrozie, nie wiem w PL sie z tym nie spotkalem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tony napisał:
Moja sasiadka tej zimy na zewnatrz czesto przetrzymywala swoje siedmiomiesieczne blizniaki w wozku na mrozie, nie wiem w PL sie z tym nie spotkalem
hmm
znając perfidię norków
to oni specjalnie tak się harują na siłowniach, basenach, rowerach
i do tego zaprawiają swoje dzieci od małego
aby mieć dużo sił i zdrowia do znęcania się nad emigrantami z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
mmiwan napisał:
Do polskiego pediatry jak dziecko trafi z męczącym kaszlem czy katarem, to pediatra nie wypuści pacjenta bez choćby karteczki z wypisanymi kropelkami, syropkami jakie dziecku można podać aby dziecko sie nie dusiło i nie męczyło albo zaleci np inhalacje, podpowie żeby dziecko ułożyć wyżej do spania i wcale wizyta nie musi kończyć sie receptą z antybiotykiem.Ja tutaj jak ide do norweskiego lekarza to za każdym razem mówi osłuchowo nic nie słychać jak sie pogorszy to przyjść jeszcze raz a na pytanie co mogę kupić bez recepty w aptece to jedyna porada dużo wody pić.Moje pytanie co to za jakiś durny system leczenia jest?

Pewnie wyszedl z zalozenia, ze polskie matki, to najlepsze na swiecie sa i durny norweski lekarz (inaczej: durny, norweski system) nie bedzie im tlumaczyl, jak sie opiekowac dzieckiem z infekcja kataralna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok