Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Anna _ Marcin n jolkaaa (4007 niezalogowanych)
1 Post
Hubert Kupczyk
(luis245)
Wiking
TY cipo wiem dlaczego kupujesz te pampersy bo kazdy facet ma ja ja a ty masz cipe i dlatego kupujesz pampersy bo okres cie sie zbliza pipko........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
luis245 napisał:
TY cipo wiem dlaczego kupujesz te pampersy bo kazdy facet ma ja ja a ty masz cipe i dlatego kupujesz pampersy bo okres cie sie zbliza pipko........ głowa boli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
wachowskis napisał:
Kurcze to kolo mnie i znow wstyd bedzie do sklepu isc .Juz nawet sie nie odzywam po polsku bo wstyd. a co oni zupe chcieli na tychpapmersach gotowac???? debile a wystarczylo kilka razy isc w roznych godzinach i kupic ale debilom nie chce sie myslec.
pewnie tak robilas i robisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(joarod)
Wiking
A zdajecie sobie sprawe, ze wszystko co przeczytaliscie to wierutne klamstwo? Sprawa wlasnie jest wyjasniana i byc moze zostanie przekazana do sadu!
Tak sie sklada, ze to sa moi przyjaciele i znam ich od lat. Oboje wyksztalceni i z pewnoscia nie sa awanturnikami.
Fakty sa takie, ze policjant niestety byl starym komunistycznym betonem. Oboje maja male dzieci, mieszkaja i pracuja w Norwegii, placa podatki. Nie pracuja na czarno bo pracuja jako inzynierowie.
Chiecili kupi razem 5 paczek pieluch na bierzace portrzeby swoich dzieci. W artykule przedstawiono, ze chcieli wykupic wszystkie jakie byly w calej Remie, co jest nieprawda. Nie awanturowali sie, grzeczni poprosili o rozmowe z kierownikiem sklepu. Sprawa rozeszla sie o to, ze limituje sie pieluchy dla Polakow, a nie dla Norwegow czy innych narodowosci. Nie ma nigdzie jadnego komunikatu, ze dla wszystkich klientow wprowadza sie ograniczenie 1 paczka na klienta. Nie, tylko kiedy uslysza, ze mowi sie po polsku. Policja zostala wezwana na zyczenie wlasnie tych dwoch Polakow (jak ich nazywacie debilami). Sprawa zostala przedstawiona w sposob nieobiektywny i nieprawdziwy. Zostalo to zgloszone w ambasadzie polskiej. Redakcja fvn pracuje (ponoc) nad wyjasnienien sprawy, choc jak widac nie sa obiektywni, i nie sa zainteresowani przedstawieniem sprawy z drugiej strony.

Prawo konsumenta zabrania oczywiscie dyskryminacji konumentow ze wzgledu na narodowosc. Rema prowadzi polityke dyskryminacji obcokrajowcow, a Polakow w szcegolnosci.

Dodatkowo, przeprowadzilismy prowokacje. Majac Norwegow rowniez za dobrych kolegow, poprosilismy o zakup pieluszek w Remie. I oczywiscie nie ma czegos takiego jak to ujela autorka tego pozal sie panie artykulu, jak "
Rema 1000 prowadzi specjalną politykę sprzedażową pieluch - jeden klient może zakupić jedno opakowanie, aby starczyło ich dla rodzin z małymi dziećmi." To jest wylacznie widzimisie Remy, w odniesieniu do Polakow!

Sklep nie powinno interesowac, co sie dzieje z towarem po jego zakupie. Zostal oplacony, opodatkowany i nic im do tego. A moze ja/ktos pracuje w instytucji charytatywnej i tak rzeczywiscie wywoze pieluszki.

To tytulem wyjasnienia.

A teraz cos ode mnie. Kiedy czytam niektore ponizsze komentarze, to wstyd mi, ze niektorzy komentatorzy, sa tej samej narodowosci co ja. Zamiast Polak stanac murem za Polakiem to oczywiscie, dorobkiewicz na obczyznie jest panem, ktory nie szanuje drugiego czlowieka.
Jak widze tepego dresa z lapami w kieszeni, w taki sposob sie wypowiadajacego o drugim czlowieku to, prosze mi wybaczyc kolokwializm, albo nie... bo szkoda znizac sie do tak wyjatkowo niskiego intelektualnie poziomu!

Zastanowcie sie prosze, po czyjej jestescie stronie. Starajcie sie ocenic sprawe obiektywnie, nie zawsze wierzac w to co pisza norweskie media!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
A ty po czyjej jestes? Takich bajeczek to wiele na tym forum bylo. Chcesz byc wiarygodny to umiesc komunikat oficjalny ambasady ze sie zajmuje dyskryminacja polakow z powodu pieluszek, i dodaj jeszcze dyplomy tych inzynierow pieniaczyh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(Crow)
Stały Bywalec
"A teraz cos ode mnie. Kiedy czytam niektore ponizsze komentarze, to wstyd mi, ze niektorzy komentatorzy, sa tej samej narodowosci co ja. Zamiast Polak stanac murem za Polakiem to oczywiscie, dorobkiewicz na obczyznie jest panem, ktory nie szanuje drugiego czlowieka.
Jak widze tepego dresa z lapami w kieszeni, w taki sposob sie wypowiadajacego o drugim czlowieku to, prosze mi wybaczyc kolokwializm, albo nie... bo szkoda znizac sie do tak wyjatkowo niskiego intelektualnie poziomu!

Zastanowcie sie prosze, po czyjej jestescie stronie. Starajcie sie ocenic sprawe obiektywnie, nie zawsze wierzac w to co pisza norweskie media!"


Oczywiscie ze mozna stanac murem Polak za Polakiem, ale nie jest rozsadne ani dobre stawac murem "glupota za glupota, alni "paranoja za paranoja "
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ciekawe czemy niektore polacki stoja murem za norwegami bez wzgledu na to jakie swinstwo wykreca Polakom
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(Crow)
Stały Bywalec
patim napisał:
ciekawe czemy niektore polacki stoja murem za norwegami bez wzgledu na to jakie swinstwo wykreca Polakom

No wlasnie taka paranoje wspomnialem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
joarod napisał:


A teraz cos ode mnie. Kiedy czytam niektore ponizsze komentarze, to wstyd mi, ze niektorzy komentatorzy, sa tej samej narodowosci co ja. Zamiast Polak stanac murem za Polakiem to oczywiscie, dorobkiewicz na obczyznie jest panem, ktory nie szanuje drugiego czlowieka.
Jak widze tepego dresa z lapami w kieszeni, w taki sposob sie wypowiadajacego o drugim czlowieku to, prosze mi wybaczyc kolokwializm, albo nie... bo szkoda znizac sie do tak wyjatkowo niskiego intelektualnie poziomu!

Zastanowcie sie prosze, po czyjej jestescie stronie. Starajcie sie ocenic sprawe obiektywnie, nie zawsze wierzac w to co pisza norweskie media!


Najprawdopodobniej, to wlasnie dlatego, ze sie zastanawiam nad tym co robie, nie stoje nigdy murem za kims, tylko dlatego, ze jest on Polakiem. Mam stawac murem za przemytnikiem, zlodziejem, kurwa i kombinatorem (to tylko przyklady, nic personalnego), tylko dlatego, ze jestem Polka, a jeden z wyzej wymienionych jest rowniez Polakiem ? Zalosne te Twoje postulaty ! Moge stanac murem za kims w slusznej sprawie, za potrzebujacym, pokrzywdzonym, kto faktycznie potrzebuje wsparcia. Tylko, ze wtedy nie kieruje sie narodowoscia tej osoby, a jedynie obiektywizmem i zdrowym rozsadkiem. Czego i Tobie zycze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Lindemans napisał:
joarod napisał:


A teraz cos ode mnie. Kiedy czytam niektore ponizsze komentarze, to wstyd mi, ze niektorzy komentatorzy, sa tej samej narodowosci co ja. Zamiast Polak stanac murem za Polakiem to oczywiscie, dorobkiewicz na obczyznie jest panem, ktory nie szanuje drugiego czlowieka.
Jak widze tepego dresa z lapami w kieszeni, w taki sposob sie wypowiadajacego o drugim czlowieku to, prosze mi wybaczyc kolokwializm, albo nie... bo szkoda znizac sie do tak wyjatkowo niskiego intelektualnie poziomu!

Zastanowcie sie prosze, po czyjej jestescie stronie. Starajcie sie ocenic sprawe obiektywnie, nie zawsze wierzac w to co pisza norweskie media!


Najprawdopodobniej, to wlasnie dlatego, ze sie zastanawiam nad tym co robie, nie stoje nigdy murem za kims, tylko dlatego, ze jest on Polakiem. Mam stawac murem za przemytnikiem, zlodziejem, kurwa i kombinatorem (to tylko przyklady, nic personalnego), tylko dlatego, ze jestem Polka, a jeden z wyzej wymienionych jest rowniez Polakiem ? Zalosne te Twoje postulaty ! Moge stanac murem za kims w slusznej sprawie, za potrzebujacym, pokrzywdzonym, kto faktycznie potrzebuje wsparcia. Tylko, ze wtedy nie kieruje sie narodowoscia tej osoby, a jedynie obiektywizmem i zdrowym rozsadkiem. Czego i Tobie zycze.
Ty akurat stoisz murem za wszystkim co norweskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok