Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Samolotem do Norwegii – przygody podczas podróży - Norwegia

Czytali temat:
Kaziukow Bartoszewicz Jerzy Jaworski endriu tracz Alina Nowak Asia Nowakowska Amanda Buć (6299 niezalogowanych)
1 Post
jacek byzia
(jacman)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Samolotem do Norwegii – przygody podczas podróży
Norwegian,ostatnio mjałem okazje skorzystac z ich usługibagaż został na płycie lotniska,super załoga samolotu po interwencji pasażera dopiero poinformowała nas że bagaży nadanych nie zmieszczą(normy norwegian) super ponad 20 pasażerów bez bagażu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Slawomir Glowacki
(gslawek)
Wiking
Kto pisze te artykuly?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
gslawek napisał:
Kto pisze te artykuly?
Czy to takie ważne Kto pisze i Jak ?.
Ważne jest chyba tylko to , że w opisywanym problemie , wszystko Niestety jest Żenującą Prawdą ! .
---
Co prawda , Osobiście do tej pory , nie spotkałem się z jakimiś specjalnymi ekscesami , wynikającymi z zachowania tak pasażerów jak i obsługi .
---
Niemniej widziałem jak Policja holuje Pijanego pasażera razem z jego bagażem .
Żenujący widok .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RAFAŁ W.....
(KROLL11)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Robert x
(robos007)
Wiking
Co jak co ale niektorych "prawda w oczy kole" to jest wlasnie mentalnosc STAREGO POKOLENIA tz ...wonsy- picie ponad zycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz W
(Tomoo)
Wiking
Mistrzostwo miał gość który nachlał sie piwska na lotnisku i podczas startu gdy samolot wzbijał się w górę odpiął pasy i zapierdalał do kibla szok po prostu szok.Oczywiście obsługa natychmiast go powstrzymała ale najlepszy był jego tekst ......ale ja muszę.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
robos007 napisał:
Co jak co ale niektorych "prawda w oczy kole" to jest wlasnie mentalnosc STAREGO POKOLENIA tz ...wonsy- picie ponad zycie
A co mają wspólnego wąsy i picie alkoholu , do Indywidualnego zachowania Jednostki .
W Norge Znam Dużo Norgów z Wąsami i Pijącymi o wiele mocniejsze trunki niż polskie 40% .
Jednak zachowują się Oni całkiem przyzwoicie jak na Ludzi pod wpływem .
---
Wszystko zależy od Indywidualnej Kultury wyniesionej z Domu i Szkoły .
I nie ma nic Wspólnego z zewnętrznym wyglądem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Dzichad napisał:
Mistrzostwo miał gość który nachlał sie piwska na lotnisku i podczas startu gdy samolot wzbijał się w górę odpiął pasy i zapierdalał do kibla szok po prostu szok.Oczywiście obsługa natychmiast go powstrzymała ale najlepszy był jego tekst ......ale ja muszę.......

Niestety to wszystko prawda Cholota nie moze wytrzymac powrotu do domu i chla juz w trakcie Sam bylem swiadkiem 2 razy jak polacy pili alkohol nie kupiony w samolocie i zostali poproszeni o wyrzucenie. Dostali szanse i wszystko byloby OK, ale nie, oni zaczeli sie klocic i efekt byl taki ze po polskiej stronie na plycie juz czekali na nich w kominiarkach czarnuchy ha ha ha

Inna sytuacja ktora mnie wkurwila na maxa to tego lata na Sola strand
Przyszla grupka z piwskiem zubr w lapie i dra ryja Lapy szeroko jakby wrzody mieli pod pachami, a suchelce jak szkielety Na temat ubioru to juz nie wspomne-wiadomo

Wszystko bylo ok dopoki jeden ten co najwiecej mial wrzodow wystawil uja i zaczal szczac do morza
Ja z dzieckiem jak rowniez wiekszosc tam osob zwlaszcza norwegow Wstyd jak uj
Za daleko troche siedzialem zeby zareagowac, ale wiem jedno, jesli trafi sie taka sytuacja jeszcze raz kiedys a bede blizej to wyjeb... takiemu z kopa i poplywa we wlasnych szczynach!!!!!!

Jeszcze powiedzcie urwa ze nie mam racjii!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Przemek Przemko
(79przemo)
Wiking
W dobie pełnej cyfryzacji powinni znieść te drukowane samemu karty pokładowe.Dla mnie osobiście to bardzo dziwne wymaganie linii lotniczych.Nie każdy ma sposobność wydrukowania tej karty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(witajslonce)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok