Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kaziukow Bartoszewicz Jerzy Jaworski endriu tracz Alina Nowak Asia Nowakowska Amanda Buć (6419 niezalogowanych)
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Gwoli scislosci:

- konia nie wali sie wyziewem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
zdzira napisał:
Gwoli scislosci:

- konia nie wali sie wyziewem!


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
widziałem kiedyś w samolocie pijane bydło z budowy śpiewające hymn polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
viking xxxxxxxxxxxx
(viking2008)
Wiking
Częste przeklenstwa i pijanstwo w samolocie tego mozna doswiadczyc latajac.Czasem juz mam dosc tego kiedy widze zgraje łysoli (jedyna fryzura polaczków chcacych wygladać na pakera) spozywajacych alkochol w poprzelewanych butelkach od napoji i rechoczących z tego co sami mowia.Nie licza sie z tym ze na pokładzie czesto sa rodziny z dziecmi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
viking2008 napisał:
mam dosc tego kiedy widze zgraje łysoli (jedyna fryzura polaczków chcacych wygladać na pakera)
fryzura jest dobra, bo wszy się nie imają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
jasta102 napisał:
viking2008 napisał:
mam dosc tego kiedy widze zgraje łysoli (jedyna fryzura polaczków chcacych wygladać na pakera)
fryzura jest dobra, bo wszy się nie imają
a maszynke se kupi w kauflandzie za 50zł i sam sie goli co sobote po pijaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
fryzura jest dobra, bo wszy się nie imają

no tak tego robactwa to pelno w norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
izabela sl
(oliwka06)
Wiking
przy wysiadaniu z samolotu jest zawsze awantura ale przeciez nie od razu bagaz ci dadza - ludzie musicie poczekac bo to tez ludzie nasz bagaz wyjmuja z samolotu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dominik Stanek
(DominikStanek)
Wiking
ja mam dosyć tego klaskania w samolocie kiedy już jest po lądowaniu a co by zrobili gdy podczas lotu lub lądowania były jakieś problemy co skakali by w samolocie-paranoja jakoś inni obcokrajowcy nie klaskają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
iwona wachowska
(wachowskis)
Wiking
Zgadzam sie z przedmówcami pijani rodacy to TRAGEDIA i wstyd, czasami nie dają odporui męczą człowieka opowiesciami z Narni po prostu zenana i błazeństwo. A najbardziej bawia mnie opowiesci takich co to pierwszy raz pojechali i zobaczyli jak sie zyje w Norwegii i jak to oni s obie swietnie radzą po czym słowa po angielsku powiedziec nie umieją kiedy sasiad z fotela pyta o cokolwiek a jest obcokrajowcem.Osobiscie zostałam poczestowana puszką piwa , odmówilam bo nie pije ale zauwazyła to stewardesa i zwróciwszy uwage ze na pokłądzie pic nie wolno i wnosic nie wolno , odpowiedział , ze on nie pije tylko tak sobie postawił, Tragedia !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok