Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kaziukow Bartoszewicz Jerzy Jaworski endriu tracz Alina Nowak Asia Nowakowska Amanda Buć (6411 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nawet nie stali 3 godziny pod drzwiami
zeby potem szybko pobiec do samolotu i 2 godziny na lepszym miejscu posiedziec?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(LenaGutkowska)
Nowicjusz
Latam od wielu już lat regularnie samolotami różnych przewożników i do Polski i do Niemiec i tylko raz miałam taki skrajny porzypadek w samolocie. Co zaś dzieje się na promie ze Świnoujścia do Ystad, czy z Niemiec do Szwecji nie wiem, bo idę grzecznie do kabiny i spokojnie śpię. Czego wszystkim życzę!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
zgadzam sie z opinia...niestety panowie podrozujacy linia wizzair nie umieja wytrzymac 3 godz w trzezwosci i musza pic wodke zmieszana z cola. robia sie klotliwi i klopotliwi dla personelu, meczacy dla otoczenia. w takich wypadkach jestem za wprowadzeniem zakazu spozywania alkoholu na lotnisku i w samolocie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Znowu socjalizm..... ktos pije alkohol w samolocie i niepotrafi sie zachowac? Zakazmy wszystkim. Samolot sie jakis rozbil? Zakazmy lotow w ogole. Ktos spowodowal wypadek samochodowy? Zakazmy w ogole jazdy. etc. itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
A moze by,a gdyby tak,wzorem e-papierosow,wprowadzic e-alkohol?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
e-tam,nie przejdzie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok