Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ania Ka Justyna Michalak A A gimbus gimbciuś Christian M Iwka07193 piettro1973 Sykucki Skandynaw2903@o2.pl (10285 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a cozes mu uczuni jelopie?

a wracajac do Polski mamy durna ordynacje wyborcza
glosujesz na pana X i zdobywa 5000 glosow
a do sejmu wchodzi pan Y ktory dostal 2 glosy ,ale byl pierwszy na liscie wyborczej parti pana X
glosujesz na ludzi a i tak partia decyduje ze te same mordy przy korycie 30lat
i niukt im nie podskoczy bo partie przy wladzy sa dotowane z budrzetu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Sergiusz Hetmanski
(sergiusz)
Początkujący
a może trzeba byl przestac udawac ze wszystko jest super i tez wyjsc na uliice, zrobic jakies powstaniie j. Moze trzeba wziac przyklad z rodzicow i dziadkow, ktorzy mieli wiiecej odwagi niz dzisiejsze spoleczenstwo mieszkajace w "demokratycznym panstwie" ale kazdy sie boi wyrazic swoja opinie i siedzi ciszej niz ludzie za podlych czasow komunistycznych.
wladza nie przestrzega konstytucji- najwyzszej rangi ustawy w kraju, wydajac tysiace ustaw niezgdnych z konstytucja, a nikt za to nie ponosi odpowiedzialnosci.
wsadzic pare urzedasow za kraty, moze sie poprawi.
w sejmie powinno zasiadac ze 100 prawnikow, ze 100 ekonomistow, z 50 lekarzy, z 50 profesorow z roznych dziedzin, a nie ta holota nierobow i nieuków, ktorzy tworza nikczemne prawo......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
prawdziwa historia z wczoraj
pracowałem w grupie z Litwinem, u którego w firmie chwilowo nie mają roboty, to sobie szefowie załatwili, żeby przesłać ludzi do nas
i wczoraj ten Litwin mi mówi
widzę, że z ciebie to porządny człowiek, bo u mnie w firmie też dużo Polaków robi,
chwila przerwy, ale to sama swołocz
dzisiaj na koniec podszedł do mnie, podał rękę, podziękował i świąt życzył
czy na te wasze ślepia nie widać, że te polskie ludzie to jak świnie co to mało się nawzajem nie zatratują przy korycie?
i tylko jeden na drugiego zwala i pod nim dołki kopie


po czym obudziles sie zlany potem.....z mysla, fajnie by bylo gdyby ktos mnie rozumiał dlatego zmieniles avata?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Sergiusz Hetmanski
(sergiusz)
Początkujący
czyli zgodnie mozemy stwierdzic ze niczego nam nie brakuje w Norwegii oprocz znajomych za Polski i rodziny???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Tak poważnie, to brakuje mi pachnących, soczystych smacznych warzyw i może jeszcze lasów, po których można spacerować godzinami, tak rekreacyjnie czy podczas grzybobrania, bez wspinania się na skałki i przedzierania przez krzaczory.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
giovi2 napisał:
Tak poważnie, to brakuje mi pachnących, soczystych smacznych warzyw
o tak
z TESCO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
giovi2 napisał:
Tak poważnie, to brakuje mi pachnących, soczystych smacznych warzyw
o tak
z TESCO


@Jasta nie wszyscy muszą zaopatrywać się w warzywa czy owoce w Tesco.
Bardzo Ci wspólczuję, że nie masz wyboru.
Ja na szczęście, będąc w Polsce, mam tę przyjemność, spożywania warzyw z prywatnego ogródka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
giovi2 napisał:
jasta102 napisał:
giovi2 napisał:
Tak poważnie, to brakuje mi pachnących, soczystych smacznych warzyw
o tak
z TESCO


@Jasta nie wszyscy muszą zaopatrywać się w warzywa czy owoce w Tesco.
Bardzo Ci wspólczuję, że nie masz wyboru.
Ja na szczęście, będąc w Polsce, mam tę przyjemność, spożywania warzyw z prywatnego ogródka.

na krowim gnoju?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Na psim, w końcu jakoś trzeba wykorzystać te psie odchody.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Kuba B
(kubi446)
Wiking
Tak siedze i mysle ze niczego mi tu nie brakuje jest na 2 plus 2 i naprawe parwie wszytko do jedzenia tu kupujemy ( brak kapusty kiszonej i ogorkow ) ale mozna bez problemu to kupic w Oslo . Tak samo maja sie sprawy z ubraniami , butami i sprzetem wszystko tu kupujemy .
Brakuje nam rodzinki (: , i naszego domku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok