Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Adam M (1316 niezalogowanych)
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
Znowu tania okazja poszczucia na Polaków na portalu, pochwalcie Norwegów jak przez 4 lata specjalna grupa pracowała nad sprawą jak mułła Krekar znalazł się poza granicami Norwegii?? ,,I fire ar har en spesiealgruppe jobbet med en sak.Hvordan fa mullah Krekar ut av Norge,,,, Aftenposten ,,10.12.2013 i ciekawe ile kosztowało to podatnika, teraz rozumiem chęć oszczędzania na zasiłkach dla dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Zawadka
(chrisus)
Wiking
Ta sama inspekcja przecierała oczy ze zdumienia na widok mojego firmowego norweskiego samochodu!
1.Hamowało tylko jedno koło z przodu!
2.Wszystkie opony łysiutkie jak szytki od mojej kolarzówki.
3.Brak świateł. Praktycznie "w kratkę" co drugie działo.
4.Przednia szyba oczywiście wybita.
5.Wydech wisiał w dwóch kawałkach na jakiś drucikach do wiązania zbrojeń
6.Oczywista oczywistość że EUkontrol i ubezpieczenia nie było już ze 2 lata tak lekką ręką
7. Aha no i oczywiście zielony diesel w baku zatankowany na fuuuul
Ile tysięcy mandatu dostał mój szef to wam nie powiem bo nie wiem. Wiem ze mi dali mandat 2000 NOK za brak dok. Jak tuczytam to chyba sie ta POLITI nade mną zlitowała?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
paweł piwowarczyk
(pawcio1982)
Wiking
hehe powiem wam tak po niekont sami sobie jesteśmy winni ale tylko po niekont
jak polak jedzie pijany albo przemyca kontrabande hehehe tytoń i papierosy oczywiście to we wszystkich mediach jest bardzo głośno że polacy .................... sami wiecie ale nik nie zapyta w tych MEDIACH DLA CZEGO TEN POLAK MUSIAŁ JECHAĆ TYM AUTEM a co jeśli to była jedyna no prawie legalna opcja na zarobienie pieniędzy piszę prawie no bo stan techniczny to fakt był mizerny co najmniej mizerny a wiecie gdzie jest nasza wina tylko i wyłącznie w tym że nie walczymy o swoje jak ciapaty czarny itd zabije młodą dziewczyne to słyszymy w mediach od samej matki tej dziewczyny że naród norweski nie powinien być zły na takich ludzi tylko musimy im pomagać jak ciapatemu nie spodobało się to że reporterka tv miała łańcuszek z krzyżykiem na szyji została ogłoszona prowokacja przez ciapatych zaraz po tym reporterka została zawieszszona w obowiązkach i nie jestem pewien ale chyba już nie jest prezenterką w tv po prostu jesteśmy tak zwanym chłopcem do bicia bo dostaniemy wpier... i dalej pozwalamy na wszystko hehehehe tak tylko sobie pomyślałem pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Kuba Niewiarowski
(VidkunQuisling)
Początkujący
Jest Hardcore...Cylinderek trze o Tarczę..tyle że bez pozostałości klocka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
paweł piwowarczyk
(pawcio1982)
Wiking
ps a co do ich przeglądu to wszystko jak w pl jak nieznasz diagnosty to niema opcji aby podbili dowód a jak znasz to po sprawie taka ciekawostka kupiłem dwa volva fl6 o masie całkowitej do 14 ton
jeden od razu został dawcą części i ta sztuka była zakupiona troszkę wcześniej podczas załatwiania papierów kobieta w urzędzie pomyliła autka bo tłumaczyłem jej że ostatnie moje nabyte autko czylui nr 2 chciałbym zarejestrować i potrzebne mi czerwone blachy
wszystko ok dostałem ja myśląc że kobieta wie co robi nic nie sprawdziłem w papierach
i pojechałem na przegląd tam zaczeli sprawdzać wszystko dokładnie itd i dostałem przegląd z jedną uwagą aby wymienić piura wycieraczek czyli wszystko ok szczerze to nie mogłem uwierzyć bo wszyscy mnie straszyli że jest przechlapane zrobić eu
ale do sedna po trzech miesiącach jadąc zobaczyłem że jest kontrola wagi itd
nie zgadniecie wtedy się dowiedziałem że mam papiery nie na to auto hehehhe
wszystkie ubespieczenie przegląd i dowód został wystawione na mój delebi facet na przeglądzie nie zglądną na numery nawet kontem oka to znaczy na vin tacy są dokładni a dlamnie skończyło się to mandatem 10 000tyś nok i sprawa jest w trakcie wyjaśniania jak się dowiedziałem na politi czyli mogę jeszcze zostać pociągnięty do odpowiedzialności za niby fałszerstwo hehe takie są norki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
pawcio1982 napisał:
hehe powiem wam tak po niekont (...) hehehehe tak tylko sobie pomyślałem

hehehe
Moze zajmij sie czyms innym, niz myslenie, bo myslenie nie jest Twoja najmocniejsza strona
Tak ... "po niekont"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
paweł piwowarczyk
(pawcio1982)
Wiking
jak chcesz to mogę ci pokazać papiery i oba autka ps nie oceniaj kogoś swoją miarą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
Nie ma o co kruszyc kopii

tu komentarze samych norkow

For en idiotisk overskrift...Drapsmaskin. Dette er vel ikke en tanks med skarp ammunisjon han kjører rund i. Svein-Ove Romuld i Statens vegvesen burde vite forskjellen på en drapsmaskin og et trafikkfarlig kjøretøy.

Det er bare idioter som tror at det er bare utlendinger som kjører rundt slik
.


pozatym facet dojechal az tu to jakby nie patrzac to wyczyn


a ten wlasnym cialem chcial zastapic hamulce www.rb.no/lokale_nyheter/article7036115.ece
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
norki?
jechalem za jednym tirem ,jak mu powiedzialem ze nie ma swiatel stopu ,to powiedzial ze ma duzo swiatel z tyl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
serviceteknikere napisał:
a ten wlasnym cialem chcial zastapic hamulce www.rb.no/lokale_nyheter/article7036115.ece
Bo widzisz, naprawa samochodu kosztuje, a szpital za darmo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok