Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polski Passat maszyną do zabijania - Norwegia

Czytali temat:
Adam M (1296 niezalogowanych)
76 Postów
Dan M
(DaM86)
Początkujący
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polski Passat maszyną do zabijania
I dodajmy że ma Polskie tablice rej. to trzeba to jak najszybciej nagłośnić,
żenada ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(kamitom1)
Wiking
zgadzam sie z Tobą jestem kierowca widzie codzienne podobne wraki na norweskich tablicach i jakoś nikt o tym nie pisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
kamitom1 napisał:
zgadzam sie z Tobą jestem kierowca widzie codzienne podobne wraki na norweskich tablicach i jakoś nikt o tym nie pisze

Dobry jestes ze widzisz brak klocków i niedziałające hamulce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam M
(gtadam)
Wiking
Jestem mechanikiem i widzialem nie jedno auto Norwega czy Norweżki ktore rowniez bylo w bardzo zlym stanie,niektorzy nie slysza jak klocki juz bez okladzin trą o tarcze hamulcowa,gdzie naprawde trudno tego nie uslyszec.Rowniez wiele roznych innych przypadkow,swiadczacych o nie bezpieczenstwie jakie stwarzaja niektore auta Norwegow,tylko szkoda,ze o tym nie pisza,tylko wiecznie wytykaja bledy innym a nie sobie. Wkoncu latwiej jest pisac i oczerniac innych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Imię Nazwisko
(norkofil)
Wiking
pierwsze i drugie zdjęcie to dwa różne samochody
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sebastian Siemieniec
(Odrzutowiec)
Wiking
Przecież tu są pokazane minimum dwa różne samochody! Może i zdjęcie tylnego zawieszenia jest od innego , jeśli takie bzdury się tu pokazuje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Wiking
ale prawda taka ze kierowca to faktycznie musiałbyc głąb skoro takim autem jeździł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
ale to jest prawda kupilem auto od norka ktore mialo tydzien wczesniej kontrole 2 letnia. dojechalem do Polski wjechalem na stacjie u nas i co sie okazalo -amortyzatory tylnie tylko 7% , wachacze , przod tarcze plus cala os- w takim stanie przyjechalem do Polski - Za rok mam kontrole wjade na ta stacjie co ten Norek . Dla mnie jest to zenada . Mysle ze Policja w szczegolnosci sie powinna tej stacji przyjrzec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Wiking
a co tu się dziwic. jak robiłem swój przegląd to go tylko podnieśli czy nie ma wycieków, czy drzwi się otwierają od srodka. dla mnie spoko wiem co mam ale to chore
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Papis napisał:
a co tu się dziwic. jak robiłem swój przegląd to go tylko podnieśli czy nie ma wycieków, czy drzwi się otwierają od srodka. dla mnie spoko wiem co mam ale to chore
sprzedaj adres tego zakładu i ile biorą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok