Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Mariusz Kucharski janek dzbanek (3847 niezalogowanych)
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
PIOTRMLODY napisał:
@jasta- z tego co czytam Twoje komentarze... to dochodze do wniosku ze nadal dla jakiegos placzka pracujesz po 12 h dziennie ktory Cie DYMA za przeproszeniem jak ktos rozsadnie zarzadza swoimi pieniedzmi to max po 2 latach ma 200k na koncie czyli na depozyt... a od tego droga do kupna domu otwarta... pzdr!
jasta wynajmuje barak ,tylko na polnocy ,ale tam nrk tez zawita...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
robert xxx
(robroy)
Wiking
Jasta to najwiekszy cwok i jelop w no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
robroy napisał:
Jasta to najwiekszy cwok i jelop w no
mysle ze sie oburzy na ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Nie bardzo rozumiem czym wiekszosc tu wypowiadajacych sie oburza. Film pokazuje standart zycia i problemy 80% polakow tu mieszkajacych. Ja uwazam, ze film pokazuje nawet te lepsza czesc polskich robotnikow. Barak, to barak, ciasno, ale maja czysto i schludnie. Widac, ze zyja godnie pomimo skromnych warunkow. Pokazuja normalna i naturalna strone swojego zycia, a nie zaklamana jak wiekszosci tu na forum. Przyjechali tu pracowac z powodu niedostatku w Polsce i staraja sie to robic najlepiej jak potrafia. Ja nie mam problemu z wizerunkiem polakow akurat w tym filmie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Akurat ten Jan jest w porządku zyje własnym życiem nikomu nie zawadza.
Natomiast ci od mleka czyli Łukasz z braćmi biją rekord, niby młodzi
wiec powinni byc rozgarnieci a tu taka wtopa. Jeszcze jak pokażą ze on w Polsce ma
"Inne lepsze życie " czyli dom dobrej klasy samochód itd to dopiero bedzie wiocha.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
PJo napisał:

Natomiast ci od mleka czyli Łukasz z braćmi biją rekord, niby młodzi
wiec powinni byc rozgarnieci a tu taka wtopa..


Niby dlaczego ? To sa proste chlopaki. Pewnie i pochodzenie bardzo proste i niby dlaczego wymagac od nich savoir vivre'u ? To kazdy powinien zrozumiec: mlode = glupie, i nie jest to zadna nagana, tylko stadium w zyciu kiedy lubi sie eksperymentowac i uwaza sie za Einstaina w kazdej dziedzinie.
Tu jeden tez byl taki potepiajacy to picie i dla przykladu podal, ze on to pija tylko koniaki z lodem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Makaryna napisał:
PJo napisał:

Natomiast ci od mleka czyli Łukasz z braćmi biją rekord, niby młodzi
wiec powinni byc rozgarnieci a tu taka wtopa..


Niby dlaczego ? To sa proste chlopaki. Pewnie i pochodzenie bardzo proste i niby dlaczego wymagac od nich savoir vivre'u ? To kazdy powinien zrozumiec: mlode = glupie, i nie jest to zadna nagana, tylko stadium w zyciu kiedy lubi sie eksperymentowac i uwaza sie za Einstaina w kazdej dziedzinie.
Tu jeden tez byl taki potepiajacy to picie i dla przykladu podal, ze on to pija tylko koniaki z lodem
co ty porównujesz? koniak z lodem a ciepłe whisky pod mleko i ogórka i o jakiej młodzieży ty piszesz? chyba Łukasz tylko młody reszta to bym powiedział pod 40stke podchodzą, to dla ciebie młodzież?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
126 Postów
to ja to ja
(thespecialone)
Stały Bywalec
norbi00953 napisał:
Pokazcie tych polakow,ktorzy maja domy i zyja godnie.

a znasz takich ?
czy masz na mysli, tych zajebanych na maxa super kredytem, od którego mozna odliczyc jakąs niewielką czesc odsetek ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
thespecialone napisał:
norbi00953 napisał:
Pokazcie tych polakow,ktorzy maja domy i zyja godnie.

a znasz takich ?
czy masz na mysli, tych zajebanych na maxa super kredytem, od którego mozna odliczyc jakąs niewielką czesc odsetek ?


Masz pojecie jak to wyglada?
Przy ponad 2milionach kredytu całkowite koszta miesięczne to 10 tys koron z ubezpieczeniem podatkiem itd na 30 lat. I żyjesz wygodńie na powyżej 100 kvm czyli cena jak za mieszkanie pod twoja Warszawa marjanku czyli jesli zarabiam 25 tys zona to samo to zostaje mi 40 tys koła na życie wakacje itd. I nie obudze sie po15 latach ze nie ma po co wracać do PL
I mam dobre życie cały czas a nie raz na dwa miesiące przez tydzień jak jestem w Polsce .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
PIOTR MOSKAŁA
(PIOTRMLODY)
Wiking
@thespecialone- wiesz... kredty nie kredyt... ale masz swoje lepiej placic komus co miesiac 9k za wynajem...? czy do banku... na PRAKTYCZNIE swoje konto...? hm... widze ze tryb logicznego rozumowania pozostal w pl wraz z polem traktorem i obora
poza tym jak masz znajomych norwegow to porozmawiaj z nimi dlaczego majac sporo na kacie lepiej brac na kredyt...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok